Луцьк: (0332) 28 64 16 (050) 705 97 43 (097) 745 53 92 (093) 054 27 89

Луцьк: вул. Б. Хмельницького 29, оф. 3а
E-mail: clubpatriot@gmail.com

Марія і Анна.Тур "Колоритна Болгарія"

 

Доброго дня всім!!! Хочу поділитися неймовірними враженнями від туру "Колоритна Болгарія", у який я їздила із сестричкою у липні цього року. Чому обрали цей тур? Тому, що хотіли насолодитися гірською красою Румунії та отримати гарну засмагу у сонячній Болгарії. 
Тур розпочався із мальовничого, гірського містечка Брашов, який ще називають «Румунським Зальцбургом». Це місто просто нас зачарувало, воно настільки красиве, що аж дух захоплює. Дуже хочеться побувати там ще раз.
Наступного дня – Бухарест, місто контрастів, яке поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля парламенту. Погуляли, насолодилися красою, накупляли румунських сувенірників і вперед на Болгарію - і через 6 годин їзди та проходження кордону між Румінією та Болгарією – ми на Сонячному березі. 
Відпочивали у готелі "PALAZZO". Дуже привітний персонал...смачна кухня...чистота… до моря 5 хв. пішки… поруч зупинка автобусів і супермаркети, хоча одним із мінусів - це відсутність wi-fi.
 Море – це казка! Прозора водичка, рибка плаває (можна з маскою пониряти), пляжі всі чистенькі і облагороджені. 
Взагалі, відпочинок на Сонячному березі – це можливість поєднати разом море, гори, розваги, прекрасну болгарську кухню і знайомство з багатою культурою країни. 
Надзвичайно задоволенні  цим відпочинком.
Дуже дякуємо туристичному агентству «ПАТРІОТ», а особливо менеджеру пані Ірині,  за організацію відпочинку, уважність, професіоналізм, розуміння та смачну каву. Рекомендую всім це туристичне агентство і відпочинок у Болгарію!!!!!!!!!

Марія і Анна

 

Фотозвіт