Луцьк: (0332) 28 64 16 (050) 705 97 43 (097) 745 53 92 (093) 054 27 89

Луцьк: вул. Б. Хмельницького 29, оф. 3а
E-mail: clubpatriot@gmail.com

Новинка!!! У пошуках скарбів Старого Лучеська!

Новинка!!! У пошуках скарбів Старого Лучеська!

Дата проведення: за замовленням

Тривалість: до 2 год.

Транспорт: пішохідна екскурсія

Виїзд з:

60 грн

Новинка!!! Спеціально для школярів 1-6 класів!

Унікальна пропозиція — можливий варіант проведення цієї ж екскурсії англійською мовою!

 

Звичайна екскурсія містом — це вже звучить нудно, особливо, якщо йдеться про дітей — найвибагливіших учасників будь-якого дійства. 

Тому, ми щасливі презентувати Вашій увазі унікальну мандрівку-квест «У пошуках скарбів Старого Лучеська»!

Її ми розробили, зважаючи на всі головні потреби та мріяння учнів перших-шостих класів. А також, не залишивши без уваги побажання  батьків та вчителів, тому ця інтерактивна екскурсія є яскравим прикладом впровадження технологій Нової української школи, яка має на меті навчати — розважаючи, та розважати — навчаючи!

Забудьте про нудних екскурсоводів, які бездушно викладають історію міста, ніби 90-літній професор з-за кафедри! 

Наш легендарний хранитель міських таємниць та легенд — привид польського шляхтича Станіслав Хрустель проведе Ваших дітей лабіринтами історії Лучеська, у яких на них очікують не лише цікаві оповіді від справжнього очевидця тих подій, а й яскраві та незабутні пригоди: таємничі загадки, креативні та розвиваючі випробування, лицарські поєдинки, чарівна риболовля, рухливі змагання та сюрпризи! І лише успішно впоравшись із усіма завданнями, діти зможуть вибороти головну нагороду (це вже окрім безцінних знань про життя та побут древнього міста) —  віднайти чарівні скарби — талісмани.

Під час екскурсії діти матимуть унікальну можливість долучитися до співтворення «трояндового подвір'я Будинку Голованя». Ваші діти безкоштовно зможуть висадити троянду їх класу на подвір'ї скульптора.

Приємним  та смачним бонусом після пізнавальних розваг, захопливих ігор, що вимагали від дітей кмітливості, артистичності, фантазійності, а також спортивного та дружного командного духу, стане частування  середньовічним нектаром щастя. За легендою,  кожен юний сміливець, який успішно проходив складні випробування, у нагороду отримував трохи нектару щастя, випивши якого, йому надалі завжди усміхалась удача у всіх починаннях!

А, щоб підсолодити радість від захопливої мандрівки древнім містом, ми пропонуємо Вашим дітям скуштувати смаколиків, гідних княжого бенкетного столу, (їх Ви зможете за бажанням придбати за помірну ціну у  кондитера, що є колекціонером та хранителем рецептів справжніх давніх волинських ласощів).

Також зазначимо, що маршрут нашої мандрівки-квесту охоплює всі основні локації Старого Луцька — Братський міст, Ринкову площу, аптеку-музей (уявіть, у ній замовляли ліки навіть для самої маленької Лесі Українки!), Свято-Покровську церкву, Лютеранську кірху, будинок скульптора Миколи Голованя, Собор святих Петра та Павла і , звісно ж, Замок Любарта.

Екскурсія триває до 2 годин і може відбутися у будь-який зручний для Вас час. Увечері (в більш темну пору доби) є можливість проведення екскурсії під спалахи вогненних факелів.


Туристичне агентство «Патріот» — з любов“ю та турботою про майбутнє України!

 

Місце зустрічі: Братський міст (на розі вул. Д. Братковського та вул. Д. Галицького).

Вартість 60 грн за особу. Двом класним керівникам (учителям), що супроводжують групу — екскурсійний супровід безкоштовний!

Телефони для запису: 066 92 04 323, 068 13 44 123.

Замовити екскурсію також можна за адресою:
м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 29 офіс 3а (ТА «Патріот»)
(з 10.00 до 19.00 у будні)


Завжди Вам раді!