Луцьк: (0332) 28 64 16 (050) 705 97 43 (097) 745 53 92 (093) 054 27 89

Луцьк: вул. Б. Хмельницького 29, оф. 3а
E-mail: clubpatriot@gmail.com

Новинка!!! У пошуках скарбів Старого Лучеська!

Новинка!!! У пошуках скарбів Старого Лучеська!

Дата проведення: за замовленням

Тривалість: до 2 год.

Транспорт: пішохідна екскурсія

Виїзд з:

60 грн

Новинка!!! Спеціально для школярів 1-6 класів!

Унікальна пропозиція — можливий варіант проведення цієї ж екскурсії англійською мовою!

 

Звичайна екскурсія містом — це вже звучить нудно, особливо, якщо йдеться про дітей — найвибагливіших учасників будь-якого дійства. 

Тому, ми щасливі презентувати Вашій увазі унікальну мандрівку-квест «У пошуках скарбів Старого Лучеська»!

Її ми розробили, зважаючи на всі головні потреби та мріяння учнів перших-шостих класів. А також, не залишивши без уваги побажання  батьків та вчителів, тому ця інтерактивна екскурсія є яскравим прикладом впровадження технологій Нової української школи, яка має на меті навчати — розважаючи, та розважати — навчаючи!

Забудьте про нудних екскурсоводів, які бездушно викладають історію міста, ніби 90-літній професор з-за кафедри! 

Наш легендарний хранитель міських таємниць та легенд — привид польського шляхтича Станіслав Хрустель проведе Ваших дітей лабіринтами історії Лучеська, у яких на них очікують не лише цікаві оповіді від справжнього очевидця тих подій, а й яскраві та незабутні пригоди: таємничі загадки, креативні та розвиваючі випробування, лицарські поєдинки, чарівна риболовля, рухливі змагання та сюрпризи! І лише успішно впоравшись із усіма завданнями, діти зможуть вибороти головну нагороду (це вже окрім безцінних знань про життя та побут древнього міста) —  віднайти чарівні скарби — талісмани.

Приємним  та смачним бонусом після пізнавальних розваг, захопливих ігор, що вимагали від дітей кмітливості, артистичності, фантазійності, а також спортивного та дружного командного духу, стане частування  середньовічним нектаром щастя. За легендою,  кожен юний сміливець, який успішно проходив складні випробування, у нагороду отримував трохи нектару щастя, випивши якого, йому надалі завжди усміхалась удача у всіх починаннях!

А, щоб підсолодити радість від захопливої мандрівки древнім містом, ми пропонуємо Вашим дітям скуштувати смаколиків, гідних княжого бенкетного столу, (їх Ви зможете за бажанням придбати за помірну ціну у  кондитера, що є колекціонером та хранителем рецептів справжніх давніх волинських ласощів).

Також зазначимо, що маршрут нашої мандрівки-квесту охоплює всі основні локації Старого Луцька — Братський міст, Ринкову площу, аптеку-музей (уявіть, у ній замовляли ліки навіть для самої маленької Лесі Українки!), Свято-Покровську церкву, Лютеранську кірху, будинок скульптора Миколи Голованя, Собор святих Петра та Павла і , звісно ж, Замок Любарта.

Екскурсія триває до 2 годин і може відбутися у будь-який зручний для Вас час. Увечері (в більш темну пору доби) є можливість проведення екскурсії під спалахи вогненних факелів.

Дітям — усе найкраще, тому не відмовте їм у радості весело та незабутньо провести час! 


Туристичне агентство «Патріот» — з любов“ю та турботою про майбутнє України!

 

Місце зустрічі: Братський міст (на розі вул. Д. Братковського та вул. Д. Галицького).

Вартість 60 грн за особу. Двом класним керівникам (учителям), що супроводжують групу — екскурсійний супровід безкоштовний!

Телефони для запису: 066 92 04 323, 068 13 44 123.

Замовити екскурсію також можна за адресою:
м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 29 офіс 3а (ТА «Патріот»)
(з 10.00 до 19.00 у будні)


Завжди Вам раді!