Луцьк: (0332) 28 64 16 (050) 705 97 43 (097) 745 53 92 (093) 054 27 89

Луцьк: вул. Б. Хмельницького 29, оф. 3а
E-mail: clubpatriot@gmail.com

Болгарія

Болгарія

Дата проведення: постійно

Тривалість: від 6 днів

Транспорт: автобус/ авіа

від 3000 грн.

 
 

Вартість туру від 200 у.о. 10 ночей на морі. Входить: проїзд, проживання, страховка. Виїзди щодня!

В Болгарії на вас чекає самий різноманітний відпочинок. Це можуть бути екскурсійні тури по історичним місцям, відпочинок біля моря, оздоровчі путівки та навіть гірськолижні тури. Найбільш популярним є відпочинок на морському узбережжі. М’який клімат та чисте морське повітря на рівні з високим сервісом дозволять відпочити від проблем та набратись нових сил. Не виникне проблем тут і з мовою, а місцеві жителі гарно відносяться до туристів з країн СНД.

Ми пропонуємо тури в Болгарію  на будь який смак : у двох-трьохзіркових готелях, автобусні та лікувальні тури, а можна й обрати чотири та п’ятизіркові готелі з високим рівнем сервісу.

ЗОЛОТІ ПІСКИ - відомі хорошим золотистим піском і широким довгим пляжем. Курортний комплекс Золоті піски розташований в 18 км. на північ від Варни. За прекрасний клімат, унікальний заповідний парк, дрібний золотистий пісок і гарячі сірчані джерела, що дарують людям здоров'я, він по праву здобув собі славу перлини болгарського Чорноморського побережжя.   Довгий пляж, що місцями досягає 100 м завширшки, зачарує Вас своїм дрібним золотистим кварцовим піском. Тепле літо дозволить вам приймати сонячні ванни з травня по жовтень.

ОБЗОР - це містечко, де дивним і чарівним чином поєднується ліс і море. Клімат Обзору відомий своїм оздоровлюючим впливом, адже тут одночасно поєднується гірське, морське і лісове повітря.  Курорт має одну з найдовших і великих берегових ліній не тільки в Болгарії, але і у всій Европі. Тут знаходяться залишки таких відомих історичних пам'яток, як Храм Юпітера, відоме болгарське селище  Б'яла, римська військова фортеця Козьяков та ін архітектурні пам'яткі.

ЕЛЕНІТЕ - є більш тихим місцем, розрахованим на туристів, які шукають спокійний відпочинок далеко від галасливої юрби. Це перш за все клубний курорт для цінителів гарного відпочинку. Вілли в Еленіте розбавлені готелями знаменитих комплексів Болгарії: Санрайз, Роял Парк і Сансет, що працюють за системою «все включено», а також розважальними центрами - ресторанами, тенісними кортами, барами,  яхт-клубами та ін Курорт володіє власним пляжем довжиною 800 метрів, з північної сторони оточений лісом.  

 

СВЯТИЙ ВЛАС - порівняно молодий курорт, який активно розвивається. Селище розташоване на схилі пагорбів, що нагадує Крим. Тут чисте повітря, гарні пляжі, прозоре море, багато недорогих ресторанчиків. Передбачає спокійний відпочинок; для розваг поруч Сонячний берег (3 км) з дискотеками, барами, ресторанами, аквапарком.

 

СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ- дуже мальовниче місце. Довжина пляжної смуги з дрібним золотистим піском досягає 10 кілометрів, ширина коливається від 30 до 50 метрів. Води затоки відрізняються чистотою і приємним для очей блакитним відтінком, а також відсутністю припливів і відливів.  Піщана пляжна смуга плавно переходить у високі дюни, що природним чином відгороджують пляж. Пересування на території самого курорту забезпечується за допомогою екологічно чистого транспорту: велосипеда, велорикши і міні-потягів. До послуг відпочиваючих більше 250 ресторанів, бари, нічні клуби, дискотеки, кінотеатри на відкритому повітрі, літній театр, казино-Вар'єте. На території курорту розташовано безліч дитячих розважальних центрів і парків. 

НЕСЕБР- одне з найстаріших міст Європи, Це місто- музей з 1983 року занесено до світового спису пам'яток культури ЮНЕСКО. Несебр це перш за все морське місто. Море навкруги - тільки вузька смужка пов'язує півострів з матеріком. Як і скрізь у Болгарії історія та традиції є сусідами і чудово поєднуються із сучасністю. У Несебрі  це поєднання, однак, не абсолютне - держава твердо проводить політику щодо збереження архітектурної цілісності міста, що висуває жорсткі вимоги до нового будівництва та реконструкції старих об'єктів.

ПОМОРІЄ - складається ніби з 2=х частин "Старе місто" - на півострові, з'єднаному з "материком" вузьким перешийком. "Нове місто" - на "материку" біля основи перешийка. З суші Поморіє оточене солоними озерами, у багатьох з яких добувається морська сіль. З півночі від півострова частина моря відрізана довгою косою, тим самим утворюючи Поморійською озеро. Зараз Поморіє - це вдале поєднання комфорту невеликого міста цілющого повітря (морські солі!), Сонця, цілющих грязей і ... винограду.  "Старе місто", вже згадуване, , суцільно забудований і освоєний, з видатними в морі хвилеломами, молами і причалами. Береги кам'янисті, але є і піщані пляжі. Пісок з високим вмістом заліза, тому має коричнево-сірий колір. Розвинена інфраструктура, транспорт, безліч магазинів, кафе, ресторанів, банки, готелі, приватні готелі, приватні кімнати.
 

СОЗОПОЛЬ - старовинне приморське містечко, Піщані пляжі, маленькі мальовничі провулки, величезна різноманітність ресторанів, таверн, кафе, барів і дискотек.  Південне узбережжя Болгарії - ланцюг бухт і бухточек, зі скелястими виступами і піщаними пляжами. Созополь, містечко в тридцяти кілометрах на південь від Бургаса, розташувався на двох великих бухтах з кілометровими пляжами.  Це улюблене місце відпочинку заможних болгар, тут відпочиває багато поляків і чехів, німців і італійців, сербів та македонців, українців і росіян.

Середньо-температурні дані по узбережжю (подані згідно www.holiday-weather.com):

місяць:

Січ.

Лют.

Бер.

Квіт.

Трав.

Черв.

Лип.

Серп.

Вер.

Жовт.

Лист.

Груд.

 

Балчік, Албена, Кранєво, Золоті Піски, Рив’єра, Русалка, Святий Костянтин та Єлена, Варна

середня toC повітря

6

6

9

15

20

25

27

27

24

18

13

8

середня toC води

7

7

7

10

15

20

23

24

22

18

13

10

 

Сонячний Берег, Єленіте, Несебр, Дюні, Поморіє, Бургас

середня toC повітря

6

8

11

16

21

25

28

27

24

19

13

8

середня toC води

14

14

15

19

21

23

23

22

21

18

15

14

 

Ми працюємо з провідними туроператорами України і відвідали особисто більшість готелів, в які відправляємо туристів, тому високу якість наданих нами послуг гарантуємо!

Телефонуйте! і ми обов'язко задовільнимо усі Ваші побажання та підберемо тур за доступними цінами!!!

Тел.: 0332-28-64-16, 095-600-83-50, 050-705-97-43 (Viber), 093-054-27-89, 097-745-53-92

м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького 29, оф. 3а, з 10.00 до 19.00 (по вихідних і позаробочий час за домовленістю, але завжди можливо)