• Безпечний відпочинок в Єгипті! Що покриває страхування від невиїзду?

Загальна інформація

Бронюй тур до Єгипту - отримай страхування від COVID - 19 та страхування від невиїзду, затримки рейсів в подарунок!

Страхування компенсує вартість скасованого туру та інші витрати, якщо:

📌 виникли події, що не дозволяють здійснити поїздку (виклик до суду, проблеми із здоров'ям туриста в тому числі COVID -19, невидача візи, стихійні лиха, запізнення на рейс, страйки);
📌 рейс затримався більш ніж на 2 години;
📌 змінилися терміни перебування за кордоном.
📌 неможливо скористатися зворотнім рейсом через перебування на самоізоляції (через хворобу або його контактування з хворим);
📌 страховий поліс передбачає покриття витрат туристів по заявці, якщо такі туристи перебували у близькому контакті, де хочаб у одного діагностований COVID - 19.


Важливо!

З такою страховкою неможливість вирушити у подорож передбачає повну компенсацію туру (в рамках страхової суми). А якщо подорож відбулася, але через необхідність самоізоляції ви пропустили зворотний рейс, цей поліс покриє вартість зворотного квитка не лише в разі вашої хвороби, але і внаслідок контактування з хворим.

Страхова сума - до 75 000 грн.

 

Куди і як звернутися за допомогою?

Порядок звернення за медичною допомогою, а також за страховими виплатами через коронавірусну інфекцію такий же, як і при настанні будь-якого іншого страхового випадку. Для цього достатньо не пізніше як за 24 год., після настання страхового випадку - зателефонувати або надіслати повідомлення в службу цілодобової підтримки за номерами, вказаними в полісі, а також у мобільному додатку TravelHelp. На час поїздки рекомендуємо вам зберегти ці номери у свій список контактів.

 

Найпоширеніші запитання:

Якщо в мене виявили коронавірус перед вильотом в тур і поїздка скасовується - це страховий випадок?

Неможливість здійснити поїздку через хворобу туриста – страховий випадок, який покривається полісом страхування фінансових ризиків від невиїзду, затримки рейсу, коронавірусу (UFI) N. Вартість туру буде компенсовано (в рамках страхової суми 75 000 грн за вирахуванням франшизи).

Якщо за день до зворотнього вильоту з-закордону в дружини виявили коронавірус, чи покриває страхування витрати пов'язані з невильотом і проходження самоізоляції членів сім'ї?

Поліс комплексного страхування покриє зворотний квиток тільки хворій, страхування фінансових ризиків компенсує зворотні квитки членам вашої родини, додаткове страхування фінансових ризиків від невиїзду, затримки рейсу, коронавірусу покриє витрати на проживання та харчування під час незапланованої самоізоляції.

При легкій формі хвороби  SARS-CoV-2, на самоізоляції в готелі, що компенсує страхування? Хто буде оплачувати моє проживання під час самоізоляції?

За договором комплексного страхування страхова компанія відшкодовує вартість послуг лікаря, необхідних обстежень, ліків, підтвердженних рахунками, а також вартість вашого зворотного квитка, якщо через лікування ви пропустили свій рейс. В Єгипті проживання в готелі під час самоізоляції буде відбуватись за рахунок туристичного оператора! Навіть за наявності у туриста тільки стандартного медичного страхування.

Під час відпочинку я контактував з хворим. У мене немає симптомів, але я хочу самостійно зробити тест на COVID-19. Чи компенсує його страхова компанія?

Поліси передбачають компенсацію тестування ТІЛЬКИ за медичними показаннями, підтвердженими документально: направлення лікаря, рахунок за послугу.

У мене виявили коронавірус після повернення з подорожі. Страховка покриє лікування?

Страхування діє виключно під час перебування за кордоном! 

 

Приєднуйся до нашого Viber каналу!

 

Приєднуйся до нашого Telegram каналу!

 

Залишити заявку Залишити заявку