• Де відпочити волинянам літом 2020-го?

Загальна інформація

Де відпочити волинянам літом 2020-го?

Хоча вимоги до міжнародних авіаперевезень пасажирів в Україні поки не сформульовані і санітарні норми можуть до липня змінитися, проблем з авіаперезенням не буде в будь-якому випадку: авіакомпанії проходитимуть всі перевірки, дезінфікуватимуть салони, впроваджуватимуть посилені санітарні норми на борту і використовуватимуть засоби індивідуального захисту.

Вже найближчими днями Єврокомісія оприлюднить перелік правил та принципів відкриття свого зовнішнього кордону для негромадян Євросоюзу, в тому числі українців і стануть зрозумілими правила перетину більшості країн Європи.

А ми зібрали вам трішки інформації, яка ситуація по найпопулярніших туристичних напрямках.

✅Туреччина
Авіасполучення з України відновлюються з 15 червня, але чартерні рейси провідних туроператорів стартують до Туреччини з 1 липня.

✅Греція
Також з 1 липня туристів з України готова приймати Греція. Як повідомили в Міністерстві закордонних справ України, Греція готова відкрити свої кордони, але за умови стабільної епідеміологічної ситуації в обох країнах.

✅Кіпр
Кіпр готується приймати туристів вже в червні, але на цей час є інформація, що відпочивальники повинні будуть надати довідку про відсутність COVID-19. Тест потрібно буде зробити не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону. Наразі українцям проходження тесту буде обов'язковим.

✅Грузія
Туристи зможуть відвідувати Грузію вже з 1 липня і переговори про відновлення авіасполучення з цією країною вже проведені. Точних дат поки немає і в Грузії ще роздумують, чи варто ввести обов'язковий документ про проходження тесту для іноземних туристів.

✅Єгипет
Для внутрішніх туристів курорти Єгипту вже відкрили, але з наповнюваністю не більше, ніж на 25%. За прогнозами туристичних компаній, Єгипет відкриється для українців не раніше середини липня.

✅Хорватія
З 1 червня в Хорватію дозволений в'їзд лише з 10 країн ЄС. Чекаємо

✅Болгарія
Нас чекають з 15-го червня, але найбільш ймовірно, що виїзди з України розпочнуться з 1-го липня. Більшість туроператорів, розпочали переносити червневі заявки на липень, тому ми рекомендуємо планувати відпочинок в цій країні не раніше липня.

По Україні ж уже можна подорожувати в міні групах.

Наразі можемо констатувати, що стали популярними мандрівки на 1-2 дні. У нашій турагенції «Патріот» зараз популярні наступні тури:

Фототур на Рівненщину
Фотозвіт з останньої мандрівки: 
На тур в неділю 14-го червня лишилось 6 місць.

Літня Говерла
Маленький фотозвіт з цих вихідних

Закарпаття
Є 3 гарячі путівки на виїзд 12-го червня

Відпочинок на морі, подорож замками України, мандри в Умань та Вінницю, сплави, «експедиційні тури Волинню» та багато багато інших цікавих турів ви можете знайти тут

А ще хорошою ідеєю є пізнати своє рідне місто, особливо у незвичній формі - тому рекомендуємо в цю суботу 13 червня відвідати нашу нічну театралізовану екскурсію "Романтика та містика Лучеська", яка входить в 10-тку найкращих незвичайних екскурсій в Україні. Квиточки можна купити онлайн

Приєднуйся до нашого Viber каналу!

 

Приєднуйся до нашого Telegram каналу!

 

Залишити заявку Залишити заявку