• Нова екскурсія - неймовірні враження!

Загальна інформація

Наш легендарний хранитель міських таємниць Станіслав Хрустель проведе Ваших дітей лабіринтами історії Лучеська, у яких на них очікують не лише цікаві оповіді від справжнього очевидця тих подій, а й яскраві та незабутні пригоди: таємничі загадки, креативні та розвиваючі випробування, лицарські поєдинки, чарівна риболовля, рухливі змагання та сюрпризи! І лише успішно впоравшись із усіма завданнями, діти зможуть вибороти головну нагороду (це вже окрім безцінних знань про життя та побут древнього міста) — віднайти чарівні скарби — талісмани.

Приємним та смачним бонусом після пізнавальних розваг, захопливих ігор, що вимагали від дітей кмітливості, артистичності, фантазійності, а також спортивного та дружного командного духу, стане частування середньовічним нектаром щастя.

А, щоб підсолодити радість від захопливої мандрівки древнім містом, Кав'ярня-кондитерія Старе Місто пропонує Вашим дітям скуштувати унікальні смаколики, гідні княжого бенкетного столу, їх Ви зможете за бажанням придбати за помірну ціну в кінці екскурсії.

Також зазначимо, що маршрут нашої мандрівки-квесту охоплює всі основні локації Старого Луцька — Братський міст, Ринкову площу, аптеку-музей (уявіть, у ній замовляли ліки навіть для самої маленької Лесі Українки!), Свято-Покровську церкву, Лютеранську кірху, будинок скульптора Миколи Голованя, Собор святих Петра та Павла і , звісно ж, Замок Любарта.

Екскурсія триває до 2-х годин і може відбутися у будь-який зручний для Вас час. Увечері (в більш темну пору доби) є можливість проведення екскурсії під спалахи вогненних факелів.

Місце зустрічі: Братський міст (на розі вул. Д. Братковського та вул. Д. Галицького).

Вартість 60 грн за особу. Двом класним керівникам (учителям), що супроводжують групу — екскурсійний супровід безкоштовний!

Телефони для запису: 066 92 04 323, 068 13 44 123.

Замовити екскурсію також можна за адресою:
м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 29 офіс 3а (ТА «Патріот»)
(з 10.00 до 19.00 у будні)

Залишити заявку Залишити заявку