Львівській ОЛ Інклюзів

Дати екскурсій: 17.01.2021
Тривалість: 🚌 тур на 1 день
Харчування: не входить у вартість туру

Зустрічаємо туристичну групу на вокзалі

Забезпечуємо транспортом

Організовуємо проживання, харчування, екскурсії по Львову та замками Золотої підкови Львівщини - на вибір групи!

Програма подорожі:

Варіант 1

1 день

8:00 - Виїзд з луцька

10:00 - пішохідна екскурсія Старим містом

14:00 - обід

14:45 - відвідання музеїв (на вибір): Музею зброї «Арсенал», історичного музею, музею «Королівські палати» (італійський дворик), музею меблів, музею Соломії Крушельницького, музею Олекси Новаківського, Національного музею, музею пива, музею пошти, садиби Івана Франка, садиби Михайла Грушевського, природознавчого музею, музею історії релігії, галереї мистецтва (14-18 століття), галереї мистецтва (19-20 століття), музею українського сучасного мистецтва (20-21 століття), музею «Тюрма на Лонцького»;

Можливе проведення автобусної оглядової екскурсії

17:30 - вечеря, відвезення групи на автобусі

21:30 - прибуття до Луцька!

 

Варіант 2

1 день 

Зустріч групи. Організація трансферу, сніданків / вечерь, поселення в готель

Екскурсії на вибір групи

2 день 

Сніданок. Екскурсія замками Золотої подкови Львівщини (Олеський, Підгорецький і Золочивській замки). Повернення у Львів. Вечеря. Повернення групи

 

Можлива програма у зворотному напрямку, але із відвіданням усіх об'єктів

У вартість входить: проїзд, проживання, супровід керівника групи, страховий поліс

Додатково оплачується: харчування, вхідні квитки, послуги місцевих гідів, особисті витрати

Щоб поїхати, внесіть, будь ласка, 60% вартості подорожі завчасно.

Підписуйтесь на гарячі путівки і на розіграші турів: 

Кофортний проїзд у турі забезпечений завдяки автобусам туристичного класу, з кондиціонерами, зручними сидіннями, телевізором, мікрофоном

8-ми місний Volkswagen T5 Caravelle, 18-ти місний Mercedes Sprinter

14-21 місні Mercedes Sprinter

35-37 місні Neoplan, Setra

49-55 місні MAN/ Neoplan/ Setra/ DAF 

Готель "Копа" розташований у тихому місці на околиці Львова, за 4 км від стадіону "Арена Львів". До послуг гостей сауна з критим басейном та просторі номери з безкоштовним Wi-Fi.

Екскурсії на вибір:

1. Пішохідна екскурсія

Ви побачите всі головні об’єкти в центрі міста, які входять до світової спадщини ЮНЕСКО, почуєте цікаві факти з історії міста і життя львів’ян – пам’ятник Шевченку, будинки в сецесійному стилі, Оперний театр, театр ім. Марії Заньковецької, церкву Преображення Господнього, старовинний Вірменський собор, площу Ринок, Катедральний римо-католицький собор, каплички боїмів та кампіанів, костел єзуїтів, аптеку-музей, приміщення мистецького об’єднання «Дзиґа», Домініканський собор, ансамбль вулиць Руської, Арсенал, Глинянську вежу, костел Бернардинців, пам’ятник Данилу Галицькому, пам’ятник Адаму Міцкевичу, пам’ятник Матері Божій.

Час – 3 год.

2. Автобусна оглядова екскурсія

Ви побачите місто Львів і яким чином воно розширилося після того, як розібрали міські мури, вокзал, костел Єлизавети, пам’ятник Бандері, політехніка, костел Марії Магдалини, пам’ятник жертвам комуністичних репресій, тюрму на Лонцького, вул. Коперника (панські маєтки), шпиталь Лазаря, Цитадель, пам’ятник Шашкевичу (музей «Русалки Дністрової»), бібліотеку Стефаника, Головну Пошту, Музей мистецтва ХІХ-ХХ ст., Палац Потоцьких, університет, вул. Січових Стрільців, вул. Листопадового Чину, парк імені Івана Франка, Церкву святого Юра, цирк, церква св. Анни, монастир бригідок, Магнус, костел Марії Сніжної, костел Кармелітів босих, церкву Святого Антонія, костел бернардинців, проспект Шевченка, пам’ятник Михайлу Грушевському, Стрийський парк.

Час – 3 год.

3. Екскурсія некрополем «Личаківський цвинтар»

Ви побачите поховальні склепи XVIII-XX століть – могили Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка, Івана Труша, Станіслава Людкевича, Марії Конопніцької та інших відомих людей, групові монаші склепи, військові українські і польські поховання;

Час – 2 год.

4. Екскурсія «Шевченківський гай»

Ви побуваєте в унікальному музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський гай», де зібрана дерев’яна архітектура українських Карпат, зокрема Бойківщини, Гуцульщини та Лемківщини.

Час – 2 год.

5. Екскурсія «Парки Львова»

Ви побуваєте в головних парках Львова, де любило прогулюватися «львівське панство» – парк ім. Івана Франка (Парк Костюшка), парк ім. Богдана Хмельницького (Парк культури), Стрийський парк.

Час – 2 год.

6. Панорами Львова

Ви побуваєте на головних оглядових майданчиках Львова, побачите панорамні види з Ратуші, Дому легенд і Високого Замку.

Час – 1,5 год.

7. Давній княжий Львів

Ви побуваєте в найстарішій частині Львова і побачите найдревніші церкви – костел Марії Сніжної, монастир бенедиктинок, церкву св. Миколая, монастир св. Онуфрія, церкву Параскевії П’ятниці з найстарішим іконостасом XV ст.

Час – 2 год.

8. Кнайпи Львова

Ви побачите найкращі кнайпи Львова, почуєте розповіді про культуру споживання кави, пива та інших напоїв у Львові, а також скуштуєте смачні львівські наїдки. Ми зайдемо в «Криївку», «Гасову лампу», «Мазох-café», «Дім легенд», «Понс Піус», «Дзиґу», «Медівню», «Світ кави», «Кумпель», «Жидівську кнайпу», «Лівий берег».

Час – 2 год.

9. Львів театральний

Ви почуєте розповіді про розвиток театру у Львові, а також побачите головні театри Львова (з відвідуванням вистави) – Оперний театр, театр ім. Марії Заньковецької, театр ім. Леся Курбаса, театр «Воскресіння».

Час – 1,5 год. (без вистави)

Квитки на вистави – лише за попереднім бронюванням.

10. Львів музичний

Ви почуєте розповідь про розвиток музики у Львові, а також про видатних музикантів Львова, побачите Оперний театр, філармонію, музей Соломії Крушельницької, фестиваль (згідно програми фестивалів міста).

Час – 2 год. (без концерту)

11. Львів спортивний

Ви побачите пам’ятник першому футбольному матчу в Україні, стадіон «Юність», стадіон «Україна», іподром, стадіон «Арена Львів».

Час – 2,5 год.

12. Львів монаший

Екскурсія присвячена монашим згромадженням у Львові. Ви побачите монастирі єзуїтів, Кармелітів, тринітаріїв, бернардинців, кларисок, францисканців, домініканців, василіян, студитів та інших.

Час – 3 год.

13. Львів сакральний

Екскурсія церквами Львова.

Час – за домовленістю.

14. Львів різдвяний

Ви прогуляєтеся містом і побачите головні церкви Львова, почуєте про традицію святкування різдва в українській, польській і вірменській громадах, побачите церкву Преображення Господнього, старовинний Вірменський собор, площу Ринок, Катедральний римо-католицький собор, каплички боїмів і кампіанів, костел єзуїтів, Домініканський собор, ансамбль вул. Руської, костел бернардинців.

Час – 1,5 год.

15. Львів неформальний

Ви почуєте розповідь про розвиток молодіжних субкультур у Львові і побачите головні місця їх «тусовки» – «Святий сад», «Лялька», пам’ятник Шевченку, пам’ятник Франка

Час – 1,5 год.

16. Львів націоналістичний

Ви побачите пам’ятник Бандері, «Криївку», музей Шухевичу.

Час – 4 год.

 

Підгорецький замок 

Підгорецький замок належить не тільки до найвизначніших архітектурних об’єктів Львівської області, а й усієї України. При вході, на мармуровій таблиці був напис про призначення замку: “Вінець ратних трудів — перемога, перемога — тріумф, тріумф — відпочинок”. Тобто, замок було призначено для відпочинку коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського.

Золочівський замок

Маєток було зведено в середині шістнадцятого століття за наказом Якова Собеського. Проект створив невідомий архітектор, імовірно він був італійцем. Палац в Золочеві побудували на місці дерев’яного замку, навколо якого була земляна огорожа, обкладена каменем. Спочатку, будівля була оборонною фортецею.

Олеський замок

Відновлений із попелу і розвалин, Олеський замок сьогодні залишається найстарішим зі збережених замків Львівщини. Має замок і своїх привидів. 

Костел Ольги і Єлизавети

 

Костел збудовано в пам'ять про популярну в народі імператрицю (цісареву) Єлизавету Баварську (Габсбурґ), відому як Сісі, дружину цісаря Австро-Угорщини Франца-Йосифа I.

Костел Марії Магдалини

Храм св. Марії Магдалени, збудований на початку ХVІІ ст. на місці старого дерев’яного костелу. Поруч було збудовано семінарію та келії монастиря.  В костелі св. Марії Магдалини у Львові грає найбільший орган в Україні

Личаківський цвинтар

Шевченківський гай

 

Коментарів немає

Залишити відгук

Рейтинг

Твій персональний менеджер

Андрій Назарук - менеджер з туризму та професійний гід по Карпатам.

Сам люблю подорожувати та хочу побувати у всіх куточка України та світу, куди і вас запрошую. Моя особливість це - Карпати, зі мною ви без проблем піднімитеся на Говерлу, проведете весело час та послухаєте безліч цікавих історій. Пориньте зі мною в долоні незабутньої висоти))) Будь який день тижня з 10:00 до 19:00 0685650232 , 0667961084

Львівській ОЛ Інклюзів

Дати екскурсій: 17.01.2021
Тривалість: 🚌 тур на 1 день