НОВИНКА! Релакс мандрівка

Дати екскурсій: 08.05.2021, 15.05.2021
Тривалість: 🚌 тур на 2 дні
Харчування: без харчування

При бронюванні більше як за 7 днів до виїзду, вартість туру - 1449 грн;

При бронюванні менше як 7 днів до виїзду, вартість туру - 1649 грн.

Програма подорожі:

1 день

06.00 – вирушаємо з Луцька

Екскурсія до Збаразького замку та підземних казематів

Прогулянка до скельного монастиря та купання в Бакоті — затопленому селищі в серці Дністровського каньйону

Відвідування м. Кам’янець-Подільського, огляд фортеці

21.00 — поселення на ночівлю;

2 день

8.00 — Виїжджаємо за враженнями на екскурсії

Огляд  Хотинської фортеці

Відвідування Червоногородського замку, купання в Джуринському водоспаді за гарної погоди

Або: 

За несприятливих погодніх умов  — спелеопохід у печеру Млинки 

Зупинка на обід в м. Тернопіль

22.00 (Орієнтовно) — повернення до м. Луцька

 

Можлива програма у зворотному напрямку, але із відвіданням усіх об'єктів

У вартість входить: проїзд, проживання, супровід керівника групи, страховий поліс

Додатково оплачується: харчування, вхідні квитки, послуги місцевих гідів, особисті витрати

Щоб поїхати, внесіть, будь ласка, 60% вартості подорожі завчасно.

 

Приєднуйся до нашого Viber каналу!

Приєднуйся до нашого Telegram каналу!

Кофортний проїзд у турі забезпечений завдяки автобусам туристичного класу, з кондиціонерами, зручними сидіннями, телевізором, мікрофоном

8-ми місний Volkswagen T5 Caravelle, 18-ти місний Mercedes Sprinter

14-21 місні Mercedes Sprinter  35-37 місні Neoplan, Setra

49-55 місні MAN/ Neoplan/ Setra/ DAF 

Проживання відбувається в 2-х/ 3-х/ 4-х номерах із зручностями в номерах

Збаразький замок

Його будівництво почали учні славнозвісного Галілео Галілея, але так і не встигли побачити результат свого задуму. Він належав одному з найбагатших шляхтичів Речі Посполитої, за яким тягнувся шлейф прокляття. Події, що розгорталися на його території, змінили хід Національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького. 

Червоногородського замок

Червоногородський замок на Тернопільщині оповитий чисельними легендами й загадками – уже не одне століття вони привертають увагу допитливих туристів. Точної дати виникнення замку достеменно не відомо, але те, що він і сьогодні зачаровує собою мандрівників – це однозначно. 

Джуринський водоспад

Вважається, що водоспад був створений штучним шляхом. Турки під час облоги Червоногородського замку перенаправили русло річки Джурин, щоб позбавити захисників замку води. Їм довелося пробити кам'яний кряж і направити в нього русло річки, яка до цього омивала пагорб з замком своєрідною петлею. Однак, на думку інших дослідників, прорив кам'яного схилу міг статися і в результаті природних явищ.

Хотинська фортеця

Хотинська фортеця являється прикрасою Карпат, адже це одне з найбільш мальовничих місць в Україні.Саме із заснуванням цієї фортеці розпочалась історія Хотина, а події, що відбувалися за стінами Хотинської фортеці, впливали не тільки на життя міщан, але й усієї Київської Русі. Історики, які досліджували походження кріпості, пов’язали її заснування з приєднанням території між Карпатами і Дністром до складу Київського князівства в кінці X століття. Це відбулося після підкорення племінна східних хорватів київським князем Володимиром. Фортеця стала одним з центрів князівської влади. Хотин був закладений на рубежі Х-ХІ століть. Хотин надзвичайне місто, яке несе в собі багато таємного та цікавого. Наприклад, не кожному відомо, що на території міста виявлено поселення поселення "трипільської" культури.

Кам’янець-Подільський

Стара фортеця - невід'ємна частина і візитна картка Кам'янця-Подільського, пам'ятка архітектури ХІІ-ХІІІ століття, хоча археологічні дослідження свідчать, що фортеця існувала в Х-ХIII ст.ст. Спочатку вона являла собою типову староруську дерев'яну оборонну споруду. Фортеця включає в себе одинадцять послідовно сполучених башт та сполучену підземним коридором дванадцяту - Водяну. Кожна башта окремо має свої назву, час та історію створення. На території укріплення також є криниця, північний та південний дворики і підземелля. 

Печера «Млинки»

 

Вхід розташований на висоті приблизно 270 м над рівнем моря. Потужність шару гіпсів становить близько 20 м. У більшості галерей стіни рясно вкрити гіпсовими кристалами різних розмірів, забарвлених у білий, жовтий, чорний та червоний кольори, кристалічним снігом; де-не-де можна побачити геліктити. Температура повітря в печері коливається від 1 до 18 градусів тепла. Іноді тут можна побачити кажанів. В норах живуть лиси. Колись місцеві жителі кустарним способом добували тут вапняк, гіпс, брали пісок, розширяючи таким чином підземелля, утворене природою.

Бакота

Є красива легенда про затоплене село на півдні Хмельницької області. Ніби на дні Дністра, під 30-метровою товщею води, стоять будинки і колгоспні свинарники, фруктові сади і старовинні цвинтарі. У сонячну погоду усе це можна побачити і навіть почути, як течія колише дзвони на стародавніх церквах. Село називається Бакота, і ще його називають «українською Атлантидою».

м.Тернопіль

Згідно наукової версії, яку неодноразово публікували у розділі Тернопіль новини, назва міста походить від імені свого першого власника. Оскільки поселення побудував магнат Речі Посполитої Ян Тарновський, то і назва походить від його прізвища, до якого додали скорочення «-поль» (від грецького слова «поліс»). Але в народі побутує й інша версія: болотяну та тернисту місцевість, на якій згодом постало це затишне поселення Ternopil, звали «Тарнополлям» («Тернополлям»). Згодом тутешні люди стали називати це місце Терновим полем, а пізніше й взагалі скоротили назву до слова «Тарнополь». Від нього і походить остаточна назва нашого рідного містечка.

Бакотський скельний монастир

Монастир знаходиться на висоті близько 70 м, на середній терасі схилу Білої гори, що підноситься над Дністром на 130 м. Перша згадка про монастир відноситься до 1362 року, коли литовці прибули в Бакоту і побачили ченців в скельних печерах.

марія

2020-08-03 09:20:00

дякую за позїдку до Бакоти!!! Поїздка тривала два дні. За цей час відвідали чимало гарних місць.Нас заселили у комфортний готель.У номері душ,одноразові засоби гігієни,телевізор,смачний сніданок. Дякую за це турагенції "Патріот" - однозначно рекомендую.Приємні люди,все було супер.Треба ще з Вами кудись поїхати😁

марія

2020-08-03 09:21:00

дякую за позїдку до Бакоти!!! Поїздка тривала два дні. За цей час відвідали чимало гарних місць.Нас заселили у комфортний готель.У номері душ,одноразові засоби гігієни,телевізор,смачний сніданок. Дякую за це турагенції "Патріот" - однозначно рекомендую.Приємні люди,все було супер.Треба ще з Вами кудись поїхати😁

Іра

2020-08-03 16:24:00

Подорож дуже крута😊 2 дні - субота та неділя, це були ідеальні вихідні, щоб перезавантажитись для душі. Чистенький бус в якому ми їхали , комфортний готель, ресторанчик у ньому на найвищому рівні, а мандрівка в Бакоту була заворожуюча, Хотинська фортеця захопила цікавими історичними розповідями та краєвидами, а Кам'янець-Подільський то любов, я ще досі під враженнями від цього затишного історичного містечка. Дякую турагенції “Патріот”, екскурсоводу Наталці за таку дуже цікаву крутезну подорож, ми нереально кайфанули😉

Оксана

2020-08-04 19:06:00

Їздили в Бакоту 01-02.08.2020 Дуже гарна і цікава поїздка!!! Рекомендую!!! Дякуємо за чудовий відпочинок))

Залишити відгук

Рейтинг

Твій персональний менеджер

Андрій Назарук - менеджер з туризму та професійний гід по Карпатам.

Сам люблю подорожувати та хочу побувати у всіх куточка України та світу, куди і вас запрошую. Моя особливість це - Карпати, зі мною ви без проблем піднімитеся на Говерлу, проведете весело час та послухаєте безліч цікавих історій. Пориньте зі мною в долоні незабутньої висоти))) Будь який день тижня з 10:00 до 19:00 0685650232 , 0667961084

НОВИНКА! Релакс мандрівка

Дати екскурсій: 08.05.2021, 15.05.2021
Тривалість: 🚌 тур на 2 дні