НОВИНКА! Релакс мандрівка Поділлям

Дати екскурсій: 12.06.2021, 19,06.2021, 26.06.2021
Тривалість: 🚌 тур на 2 дні
Харчування: без харчування

При бронюванні більше як за 7 днів до виїзду, вартість туру - 1499 грн;

При бронюванні менше як 7 днів до виїзду, вартість туру - 1699 грн.

Програма подорожі:

1 день

06.00 – вирушаємо з Луцька

Екскурсія в Тернополі та прогулянка на катері

Відвідування м. Кам’янець-Подільського, огляд фортеці та старого міста

21.00 — поселення на ночівлю;

2 день

8.00 — Виїжджаємо за враженнями на екскурсії

Прогулянка до скельного монастиря та купання в Бакоті — затопленому селищі в серці Дністровського каньйону

Огляд  Хотинської фортеці

Неймовірна панорама с. Заліщики!

Зупинка на обід в м. Тернопіль

22.00 (Орієнтовно) — повернення до м. Луцька

 

Можлива програма у зворотному напрямку, але із відвіданням усіх об'єктів

У вартість входить: проїзд, проживання, супровід керівника групи, страховий поліс

Додатково оплачується: харчування, вхідні квитки, послуги місцевих гідів, особисті витрати

Щоб поїхати, внесіть, будь ласка, 60% вартості подорожі завчасно.

 

Приєднуйся до нашого Viber каналу!

Приєднуйся до нашого Telegram каналу!

Кофортний проїзд у турі забезпечений завдяки автобусам туристичного класу, з кондиціонерами, зручними сидіннями, телевізором, мікрофоном

8-ми місний Volkswagen T5 Caravelle, 18-ти місний Mercedes Sprinter

14-21 місні Mercedes Sprinter  35-37 місні Neoplan, Setra

49-55 місні MAN/ Neoplan/ Setra/ DAF 

Проживання відбувається в 2-х/ 3-х/ 4-х номерах із зручностями в номерах

 

Червоногородського замок

Червоногородський замок на Тернопільщині оповитий чисельними легендами й загадками – уже не одне століття вони привертають увагу допитливих туристів. Точної дати виникнення замку достеменно не відомо, але те, що він і сьогодні зачаровує собою мандрівників – це однозначно. 

Джуринський водоспад

Вважається, що водоспад був створений штучним шляхом. Турки під час облоги Червоногородського замку перенаправили русло річки Джурин, щоб позбавити захисників замку води. Їм довелося пробити кам'яний кряж і направити в нього русло річки, яка до цього омивала пагорб з замком своєрідною петлею. Однак, на думку інших дослідників, прорив кам'яного схилу міг статися і в результаті природних явищ.

Хотинська фортеця

Хотинська фортеця являється прикрасою Карпат, адже це одне з найбільш мальовничих місць в Україні.Саме із заснуванням цієї фортеці розпочалась історія Хотина, а події, що відбувалися за стінами Хотинської фортеці, впливали не тільки на життя міщан, але й усієї Київської Русі. Історики, які досліджували походження кріпості, пов’язали її заснування з приєднанням території між Карпатами і Дністром до складу Київського князівства в кінці X століття. Це відбулося після підкорення племінна східних хорватів київським князем Володимиром. Фортеця стала одним з центрів князівської влади. Хотин був закладений на рубежі Х-ХІ століть. Хотин надзвичайне місто, яке несе в собі багато таємного та цікавого. Наприклад, не кожному відомо, що на території міста виявлено поселення поселення "трипільської" культури.

Кам’янець-Подільський

Стара фортеця - невід'ємна частина і візитна картка Кам'янця-Подільського, пам'ятка архітектури ХІІ-ХІІІ століття, хоча археологічні дослідження свідчать, що фортеця існувала в Х-ХIII ст.ст. Спочатку вона являла собою типову староруську дерев'яну оборонну споруду. Фортеця включає в себе одинадцять послідовно сполучених башт та сполучену підземним коридором дванадцяту - Водяну. Кожна башта окремо має свої назву, час та історію створення. На території укріплення також є криниця, північний та південний дворики і підземелля. 

Печера «Млинки»

 

Вхід розташований на висоті приблизно 270 м над рівнем моря. Потужність шару гіпсів становить близько 20 м. У більшості галерей стіни рясно вкрити гіпсовими кристалами різних розмірів, забарвлених у білий, жовтий, чорний та червоний кольори, кристалічним снігом; де-не-де можна побачити геліктити. Температура повітря в печері коливається від 1 до 18 градусів тепла. Іноді тут можна побачити кажанів. В норах живуть лиси. Колись місцеві жителі кустарним способом добували тут вапняк, гіпс, брали пісок, розширяючи таким чином підземелля, утворене природою.

Бакота

Є красива легенда про затоплене село на півдні Хмельницької області. Ніби на дні Дністра, під 30-метровою товщею води, стоять будинки і колгоспні свинарники, фруктові сади і старовинні цвинтарі. У сонячну погоду усе це можна побачити і навіть почути, як течія колише дзвони на стародавніх церквах. Село називається Бакота, і ще його називають «українською Атлантидою».

м.Тернопіль

Згідно наукової версії, яку неодноразово публікували у розділі Тернопіль новини, назва міста походить від імені свого першого власника. Оскільки поселення побудував магнат Речі Посполитої Ян Тарновський, то і назва походить від його прізвища, до якого додали скорочення «-поль» (від грецького слова «поліс»). Але в народі побутує й інша версія: болотяну та тернисту місцевість, на якій згодом постало це затишне поселення Ternopil, звали «Тарнополлям» («Тернополлям»). Згодом тутешні люди стали називати це місце Терновим полем, а пізніше й взагалі скоротили назву до слова «Тарнополь». Від нього і походить остаточна назва нашого рідного містечка.

Бакотський скельний монастир

Монастир знаходиться на висоті близько 70 м, на середній терасі схилу Білої гори, що підноситься над Дністром на 130 м. Перша згадка про монастир відноситься до 1362 року, коли литовці прибули в Бакоту і побачили ченців в скельних печерах.

Діана

2021-06-07 12:43:00

Дуже задоволена поїздкою

Діана

2021-06-07 12:46:00

Дуже задоволена поїздкою!

Залишити відгук

Рейтинг

Твій персональний менеджер

Катерина Сітовська - менеджер з туризму

Дуже люблю подорожувати саме по Україні, запрошую вас з собою у мандрівку. Я покажу вам місця, де ви скажете "Вау, як гарно", куди точно захочете повернутися знову Будь який день тижня з 10:00 до 19:00 +380930305576 , +380669204323

НОВИНКА! Релакс мандрівка Поділлям

Дати екскурсій: 12.06.2021, 19,06.2021, 26.06.2021
Тривалість: 🚌 тур на 2 дні