НОВИНКА! Релакс мандрівка Поділлям

Дати екскурсій: 29.04.2023, 13.05.2023, 27.05.2023
Тривалість: 🚌 тур на 2 дні
Харчування: без харчування

 

Бронюй зі знижкою, вартість туру при бронюванні:

за 2 тижні до виїзду ̶2̶2̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶ — 1750 грн.

За тиждень  ̶2̶2̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶ — 1950 грн.

В тиждень виїзду — 2200 грн.

Акційна ціна для груп від 35 осіб — 1499 грн!

Програма подорожі:

1 день

06.00 – вирушаємо з Луцька

Екскурсія в Тернополі та прогулянка на катері

Відвідування м. Кам’янець-Подільського, огляд фортеці та старого міста

21.00 — поселення на ночівлю в готелі!

2 день

8.00 — Виїжджаємо за враженнями на екскурсії

Прогулянка та екскурсія до скельного монастиря та купання в Бакоті — затопленому селищі в серці Дністровського каньйону

Огляд  Хотинської фортеці та екскурсія!

23.00 (Орієнтовно) — повернення до м. Луцька

 

Можлива програма у зворотному напрямку, але із відвіданням усіх об'єктів

У вартість входить: проїзд, проживання, супровід керівника групи, страховий поліс

Додатково оплачується: харчування, вхідні квитки, послуги місцевих гідів, особисті витрати

Щоб поїхати, внесіть, будь ласка, 60% вартості подорожі завчасно.

 

Приєднуйся до нашого Viber каналу!

Приєднуйся до нашого Telegram каналу!

Кофортний проїзд у турі забезпечений завдяки автобусам туристичного класу, з кондиціонерами, зручними сидіннями, телевізором, мікрофоном

8-ми місний Volkswagen T5 Caravelle, 18-ти місний Mercedes Sprinter

14-21 місні Mercedes Sprinter  35-37 місні Neoplan, Setra

49-55 місні MAN/ Neoplan/ Setra/ DAF 

Проживання відбувається в 2-х/ 3-х/ 4-х номерах із зручностями в номерах

 

Хотинська фортеця

Хотинська фортеця являється прикрасою Карпат, адже це одне з найбільш мальовничих місць в Україні.Саме із заснуванням цієї фортеці розпочалась історія Хотина, а події, що відбувалися за стінами Хотинської фортеці, впливали не тільки на життя міщан, але й усієї Київської Русі. Історики, які досліджували походження кріпості, пов’язали її заснування з приєднанням території між Карпатами і Дністром до складу Київського князівства в кінці X століття. Це відбулося після підкорення племінна східних хорватів київським князем Володимиром. Фортеця стала одним з центрів князівської влади. Хотин був закладений на рубежі Х-ХІ століть. Хотин надзвичайне місто, яке несе в собі багато таємного та цікавого. Наприклад, не кожному відомо, що на території міста виявлено поселення поселення "трипільської" культури.

Кам’янець-Подільський

Стара фортеця - невід'ємна частина і візитна картка Кам'янця-Подільського, пам'ятка архітектури ХІІ-ХІІІ століття, хоча археологічні дослідження свідчать, що фортеця існувала в Х-ХIII ст.ст. Спочатку вона являла собою типову староруську дерев'яну оборонну споруду. Фортеця включає в себе одинадцять послідовно сполучених башт та сполучену підземним коридором дванадцяту - Водяну. Кожна башта окремо має свої назву, час та історію створення. На території укріплення також є криниця, північний та південний дворики і підземелля. 

Печера «Млинки»

 

Вхід розташований на висоті приблизно 270 м над рівнем моря. Потужність шару гіпсів становить близько 20 м. У більшості галерей стіни рясно вкрити гіпсовими кристалами різних розмірів, забарвлених у білий, жовтий, чорний та червоний кольори, кристалічним снігом; де-не-де можна побачити геліктити. Температура повітря в печері коливається від 1 до 18 градусів тепла. Іноді тут можна побачити кажанів. В норах живуть лиси. Колись місцеві жителі кустарним способом добували тут вапняк, гіпс, брали пісок, розширяючи таким чином підземелля, утворене природою.

Бакота

Є красива легенда про затоплене село на півдні Хмельницької області. Ніби на дні Дністра, під 30-метровою товщею води, стоять будинки і колгоспні свинарники, фруктові сади і старовинні цвинтарі. У сонячну погоду усе це можна побачити і навіть почути, як течія колише дзвони на стародавніх церквах. Село називається Бакота, і ще його називають «українською Атлантидою».

м.Тернопіль

Згідно наукової версії, яку неодноразово публікували у розділі Тернопіль новини, назва міста походить від імені свого першого власника. Оскільки поселення побудував магнат Речі Посполитої Ян Тарновський, то і назва походить від його прізвища, до якого додали скорочення «-поль» (від грецького слова «поліс»). Але в народі побутує й інша версія: болотяну та тернисту місцевість, на якій згодом постало це затишне поселення Ternopil, звали «Тарнополлям» («Тернополлям»). Згодом тутешні люди стали називати це місце Терновим полем, а пізніше й взагалі скоротили назву до слова «Тарнополь». Від нього і походить остаточна назва нашого рідного містечка.

Бакотський скельний монастир

Монастир знаходиться на висоті близько 70 м, на середній терасі схилу Білої гори, що підноситься над Дністром на 130 м. Перша згадка про монастир відноситься до 1362 року, коли литовці прибули в Бакоту і побачили ченців в скельних печерах.

Діана

2021-06-07 12:43:00

Дуже задоволена поїздкою

Діана

2021-06-07 12:46:00

Дуже задоволена поїздкою!

Лідія

2021-06-29 11:15:00

Подорож мені сподобалась ,всі 4 локації були дуже гарні і цікаві. Добре було б ще побачити Заліщики,але мабуть в інший раз )) Дякую ТА"Патріот" за можливість відвідати такі прекрасні місця і гіду Каті :)

Катя

2021-06-29 11:25:00

Все як завжди круто, я емоційно заряжаюсь з вами. Дякую 💫

Тетяна

2021-06-29 12:01:00

Дякую Патріоту за пізнавальний і цікавий одноденний фототур Тернопільщиною! Отримала море емоцій та вражень! Окрема подяка гіду Сергію за професійність і цікаві оповідки. Успіхів Вам та нових захоплюючих подорожей!

Наталія

2021-06-29 12:41:00

Дякую за подорож! Кременець вражає!

Сахнюк Тетяна

2021-06-29 17:15:00

Дуже задоволена мандрівкою Поділлям,подорожую не вперше з "Патріотом"+чуйний підхід гіда Каті

Тетяна

2021-07-06 09:37:00

Побувала на Поділлі. Дуже сподобались всі локації, цікава програма і організація на вищому рівні. Дякую ТА ", Патріот" за прекрасні враження!!!))) 😉

Людмила

2021-07-20 13:19:00

Чудовий тур до Бакоти, з відвідуванням фортець в Кам'янці-Подільському та Хотині, змістовні екскурсії, організація чітка та професійна, отримали море вражень та емоцій!

Богдан

2021-07-27 10:34:00

Дуже цікава подорож! Залишилися тільки приємні спогади.

Богдан

2021-07-27 10:37:00

Цікава та захоплююча подорож!!!

Людмила

2021-08-03 07:59:00

Давно омріяна подорож до Камянця-Подільського та Хотина 31.07-01.08 принесла справжнє задоволення. Цікаві розповіді про кожну місцевість, яку проїжджали, професійність - не дивлячись на пару форс-мажорів, ситуація розрулювалась спокійно, програма була повною і насиченою. Успіхів всій команді "Патріот" і персональний респект нашому гіду Андрію!!!

Оксана

2021-08-03 13:12:00

Хочу подякувати агенству Патріот за поїздку 31.07-01.08 в напрямку Тернопіль-Камянець-Подільський-Бакота-Хотин. Подорож мені сподобалась. Компанія була приємна. За проїзд з кондиціонером, проживання в хорошому готелі, екскурсоводів ставлю п'ять. Гіди дуже доступно і цікаво розповідали. Найбільше сподобалася Бакота, всім раджу її відвідати. З мінусів - маршрут поїздки, 3 рази поверталися на одну і ту ж дорогу! Можливо варто поміняти місцями відвідування визначних пам'яток, тому що їзда сильно стомлює! Висловлюю подяку нашому гідові Андрію! Обов'язково ще раз скористаюся послугами вашого агенства!!!!

Світлана Шакарова

2021-08-04 11:16:00

Декілька разів уже їздили з тур.агенством "Патріот". В цілому враження лише позитивні та сервіс хороший. Крайня наша поїздка була 31/07 - 01/08 в напрямку Тернопіль - Кам'янець-Подільський - Бакота - Хотин. Це окрема історія. Насправді тур дуже насичений, тим хто ще там не був - рекомендую обов'язково поїхати і бути готовим до того, що прийдеться багато ходити. Трішки втомились, адже і дорога далека, але воно того вартувало) Відведеного вільного часу було дуже мало, а так хотілось пошаритись десь:) Ночували ми в готелі "Гала" (Кам'янець-Подільський). Номер у нас був двомісний, загалом все необхідне там було, нарікань немає. Екскурсії в турі були цікавими. Окремо хочу відзначити керівника нашої групи - Андрія за його терпіння, позитив та організаторські вміння. Дякую! Будемо планувати наступну поїздку і при потребі обов'язково скористаємось вашими послугами.

Тетяна

2021-08-09 13:15:00

Другий раз їду в поїздку з "Патріотом". Загалом враження лише позитивні. Організація та проїзд комфортним транспортом на високому рівні. Тернопіль , Камянець-Подільський цікаві міста, які неодмінно треба відвідати. Бакота- неймовірне місце сили та відпочинку. Всім раджу туди поїхати. А Хотинська фортеця вражає своєю величчю та неприступністю. Окремий респект Віктору, враховував побажання кожного. Обов'язково буду ще подорожувати з Патріотом і всім рекомендую.

Валентина

2021-08-09 13:54:00

Плануючи свою наступну подорож я точно знала, що поїду з Патріотом. За два дні до виїзду забронювала місце на тур Кам'янець Подільський та Бакота. Поїздка пройшла суперово😍😍😍прогулянка на кораблику по Тернопільському ставку та вуличками файного міста Тернопіль. У Кам'янець Подільському нам розповіли про історію міста та провели екскурсію фортецею і частиною старого міста після чого ми мали вільний час для прогулянки. Другий день поїздки: Бакота і Хотинська фортеця. Бакота це місце, яке обов'язково потрібно побачити кожному, сумна історія затоплених сіл, скельно-печерний чоловічий монастир і неймовірні краєвиди😍 Хотинська фортеця— велична з височенними стінами і своєю історією також є особливим цікавим місцем. На рахунок проживання мене влаштувало все, керівник групи він же водій автобуса зробив все, щоб наша поїздка була комфортною!

Микола

2021-08-09 15:11:00

Був у турі Тернопіль - Кам'янець-Подільський - Бакота – Хотин 7-8 серпня. Загалом дуже задоволений поїздкою, тур насичений, багато цікавих місць та дуже гарні краєвиди. Проїзд був комфортним, не було гаряче так як працював кондиціонер, у салоні грала музика але не голосно, кому така не підходить, могли спокійно слухати свою у наушниках . Номер у готелі був двомісний, загалом все необхідне там було, проте одне з ліжок було з прогнутим матрацом, спати на такому некомфортно. Керівником групи був Віктор – організований та позитивний, роботою якого повністю задоволений. Поїздка нам сподобалась, хто сумнівається чи варто їхати, моя думка: так, варто.

Анастасія

2021-08-09 16:15:00

Поїздка вийшла дуже насичена! Я би не назвала цей тур "релакс мандрівкою" адже вільного часу було мало і ми постійно поспішали на наступну локацію. Не вистачило ще одного дня щоб насолодитися красою Бакоти. Тур ідеально підійде тим,хто хоче активно провести вихідні і отримати багато емоцій! До готелю претензій нема,а от сніданок в готелі не дуже. Окреме дякую керівнику групи Віктору! Він зробив все,щоб подорож вийшла максимально комфортною:)

Оксана

2021-08-09 16:32:00

Ми дуже дякуємо вашому колективу за прекрасну організацію всіх ваших турів та поїздок! Релакс мандрівка Поділлям подарувала нам дуже багато емоцій! Программа туру насичена та дуже цікава. Вдало підібрані гіди, які розповідають багато цікавих історичних фактів. Керівник группи Віктор грамотно розраховує місця зупинок, сніданок, обід та вечерю, тривалість екскурсій, та вільний час, тому нудьгувати не приходиться, і на все вистачає часу. Дуже затишний готельний комплекс, номери чисті, зручні, є все необхідне. Комфортабельний транспорт. Поїздкою дуже задоволені. Команда Патріот як завжди на висоті!

Валентина Мазур

2021-08-10 13:39:00

Чудова подорож! Несподівано вразив Тернопіль краєвидами озера. Завдяки професійності водія і комфортного авто- дорога була легкою і приємною.

Віталій Мазур

2021-08-10 18:23:00

Змістовна, пізнавальна поїздка після якої залишились незабутні позитивні враження. Організовано на найвищому рівні.

Залишити відгук

Рейтинг

Твій персональний менеджер

Андрій Назарук - менеджер з туризму та професійний гід по Карпатам.

Сам люблю подорожувати та хочу побувати у всіх куточка України та світу, куди і вас запрошую. Моя особливість це - Карпати, зі мною ви без проблем піднімитеся на Говерлу, проведете весело час та послухаєте безліч цікавих історій. Пориньте зі мною в долоні незабутньої висоти))) Будь який день тижня з 10:00 до 19:00 0685650232 , 0667961084

НОВИНКА! Релакс мандрівка Поділлям

Дати екскурсій: 29.04.2023, 13.05.2023, 27.05.2023
Тривалість: 🚌 тур на 2 дні
Залишити заявку Залишити заявку