Фототур Тернопільщиною

Дати проведення: 06.06.2021, 13.06.2021
Тривалість: 1 день
Харчування: не включено у вартість

Ми знаємо, що тобі потрібні нові фото📸 За 14 років ми вивчили майже всі накрасивіші локації нашої рідної України і радо покажемо їх😍

В цьому турі в тебе буде +1000 і 1 нове фото, а наш володар чорного поясу по фотографії, допоможе тобі з крутими фото😉

Кременець

Замки, старовинні храми, оборонні споруди зі столітньою історією, неймовірні краєвиди сусідніх областей  – і все це за один день!

Орієнтовна програма подорожі

7.00 – виїзд з міста

✅ –зупинка біля Дубенського замку-фортеці; чудове місце для ранкової прогулянки – оборонні мури, бастіони зі сторожовими вежами, берег річки Іква.

✅ – прибуття в Тараканівський форт – поле битви Першої світової війни. Під контролем досвідчених провідників-екскурсоводів пройдемо казармами, довгими темними коридорами, дізнаємось багато цікавого про життя та побут солдат в непростих умовах форту. Фото цієї місцини зачарують ваших друзів!

✅ – Кременець. Замок на горі на території поселення був названий на честь своєї господарки, другої дружини короля Сигизмунда І – Бони. Та добудовувала і підтримувала лад у ньому, хоч так і ні разу не побувала в його стінах. Незвичайності цьому невеличкому гірському містечку придає і Комплекс колегіуму чину єзуїтів – в минулому – ціле навчально-релігійне містечко, архітектурна пам’ятка у стилі барокко з багатовіковою історією.

✅ – Вишнівецький палац та парк, що їх підчас свого перебування Оноре де Бальзак назвав «малим Версалем», вразить кожного свого відвідувача неповторним англійським стилем з величними брамами на зразок античних тріумфальних арок.

21.00 – орієнтовний час повернення в Луцьк.

У вартість входить: проїзд, супровід керівника групи, фотозвіт та страховий поліс.

Приєднуйся до нашого Viber каналу!

Приєднуйся до нашого Telegram каналу!

фото та відео нашого туру

Відгуки

Коментарів немає

Залишити відгук

Рейтинг

Твій персональний менеджер

Катерина Сітовська - менеджер з туризму

Дуже люблю подорожувати саме по Україні, запрошую вас з собою у мандрівку. Я покажу вам місця, де ви скажете "Вау, як гарно", куди точно захочете повернутися знову Будь який день тижня з 10:00 до 19:00 +380930305576 , +380669204323

Фототур Тернопільщиною

Дати екскурсій: 06.06.2021, 13.06.2021
Тривалість: 1 день