Болгарія

Болгарія гостинно відкриває обійми цілий рік. Літній сезон в Болгарії відкривається в травні і триває до вересня включно. Стародавні святині, Долина троянд, водні види спорту, катання на яхті, багато інших розваг та екскурсійні програми приваблюють туристів з усього світу. Дивовижні по красі гори, ніжно-блакитна вода, піщані пляжі і пологі спуски, термальні джерела, надзвичайно корисні для здоров'я. Тут можна відпочити з друзями, родиною чи одному.

Пляжі, дискотеки, відпочинок

Пляжі узбережжя Болгарії в більшості піщані, широкі та просторі. Вхід у море пологий, морське дно без небезпечних перепадів глибин та сильних підводних течій. До тихих та спокійних пляжів відносяться курорти Сонячний день, Лозенець, Ахтополь. Найбільш розвинена інфраструктура на пляжах Варни, Золотих пісків, Святого Константина та Єлени, Єленіте, Альбена. Молоді, яка жадає тусовок, пригод і нічного життя, варто звернути увагу на пляжі Сонячного Берега та Золотих Пісків - тут є всі умови для самого активного відпочинку. Водночас, Сонячний Берег – гарний курорт і для сімейного відпочинку з дітьми, вхід у воду в затоці пологий, інфраструктура курорту вибудувана практично на одному рівні з морем, для дітвори повно розваг. А ось в Золотих Пісках з дитиною може виявитися непросто через особливості місцевого гористого ландшафту, та й вхід в море не такий м'який.

Екскурсії та активний відпочинок

Курорт Несебр славиться найбільшим аквакомплексом, близько 40 водних гірок та атракціонів Несебр – Аквапарк «Аквапарадайз». Інший парк водних атракціонів «Акваполіс», що у Золотих пісках, вважається найгарнішим у Європі. Весь аквапарк зроблений в мавритансько-середземноморському стилі і може вміщувати до 3000 гостей. Варто, також, відвідати Дельфінарій та Приморський парк у Варні та аквапарк «Acrion» на курорті Сонячний берег. Болгарія – багата також на історію, а отже культурні пам’ятки. Туристам, які полюбляють історію та хочуть розбавити пляжний відпочинок екскурсіями, варто відвідати Собор Олександра Невського в Софії. Собор Святої Софії (Софія), який і нині діє, а також старе місто Несебр. Головна святиня країни, яка входить в об’єкти ЮНЕСКО є Рильський чоловічий монастир. Найдавнішим монастирем країни, закладеним ще в ІV столітті, який був висічений в підвісній скалі, є Монастир Аладжа у Варні. Відкритий лише з травня по жовтень. Також, Фортеця Царевець в Велико-Тирново, Палац королеви Марії, Римський Амфітеатр ІІ століття в Пловдиві, Бачковський монастир, м.Габрово.

Курорти для відпочинку з дітьми

Щоб поїздка з дітьми не перетворилося на пекло, їх треба чимось зайняти. Болгарія пропонує широкий вибір дитячих розваг:

Сонячний Берег - пологий спуск і водні розваги;

Золоті Піски - парк атракціонів, картинг, автодром, батут;

Несебр - луна-парк і аквапарк;

Бургас - водні скутери і банани, гірки.

Погода

Клімат Болгарії переважно континентальний, на півдні - схожий до середземноморського. В цілому погода в Болгарії прохолодніша, ніж в інших місцях Європи на тій же широті. Середня температура в липні в Золотих пісках +28 ... + 30°C.

Температура моря на початку літа ще не зовсім комфортна для купання +20°C, але наприкінці червня вона прогрівається до +25-26°C. До кінця вересня вода залишається достатньо теплою +23°C.

 

Готелі та апартаменти

Більшість готелів у Болгарії - 3* і 3* люкс. Обслуговування 4* і 5* справді на європейському рівні. Харчування в основному оформлюється у форматі «шведський стіл» (на базі сніданків).

Вважається, що кращі готелі Болгарії розташовуються в Албені. Це найбільш розвинений і популярний курорт чорноморського узбережжя з гарною інфраструктурою і відгуками. Більшість молодіжних готелів зосереджена в великих містах - Золотих Пісках і Сонячному Березі, де створені всі умови для бурхливого молодіжного відпочинку: багато ресторанів, дискотек, нічних клубів

В останні роки в Болгарії набирає популярність довготривала оренда апартаментів. За прийнятну суму можна забронювати квартиру на місяць або на цілий сезон.

фото та відео нашого туру

Відгуки

Коментарів немає

Залишити відгук

Рейтинг

Твої персональні менеджери

Директор — Лагановський Владислав:

«Побувавши у всіх класних готелях Туреччини Єгипту та ще 20 країн, точно підкажу де краще, смачніше, веселіше чи комфортніше!» Щоденно з 09:00 до 21:00 0507059743

Менеджер з туризму — Наталія Левасюк:

«Пакуєте валізи на море — звертайтесь! Окрім рекомендацій де круто та якісно відпочити, поділюсь усмішкою та позитивом на весь день!» Будь який день тижня з 09:00 до 21:00 068 858 72 60
Залишити заявку Залишити заявку