Шрі-Ланка

14 000грн

Шрі-Ланка

Якщо ви любите Азію в її кращих проявах, з тропічною природою, океаном і свободою, то вам точно потрібно на Шрі-Ланку. Вона не така контрастна, як Індія, і не настільки туристично приваблива, як Малайзія, але абсолютно захоплива. Острів Шрі-Ланка – це насамперед першокласні пляжі, сучасні готелі і безліч древніх пам'яток. Шрі-Ланка – це суцільний спокій та розміреність. Тут час ніби зупиняється. Тут ніхто нікуди не поспішає, навіть обслуговуючий персонал. J

Курорти Шрі-Ланки

Бентота має одні з найкращих готелів в Шрі-Ланці. Туристам тут пропонують різні водні активності на річці. Славиться цей регіон широкими піщаними пляжами і відрізняються від інших пляжів Шрі-Ланки чистотою і відсутністю торговців. На пляжах Бентоти не особливо розвинена туристична інфраструктура у вигляді кафе, лежаків і парасольок, зате можна знайти таку рідкісну річ, як усамітненність. Хіккадува - ще один курорт на західному узбережжі, популярний як серед європейських, так і серед місцевих туристів. У Хіккадуве безліч чудових готелів по співвідношенню ціна-якість, присутні об'єкти туристичної інфраструктури - магазинчики, кафе, обмінні пункти. Пляжі Трінкомалі (Нілавелі і Уппувелі) називають ланкійськими Мальдівами: широкі, світлий дрібний пісок, прозора вода, спокійний, особливо з березня по серпень, океан, пологий вхід. У Уппувелі є кафешки і пункти прокату обладнання для водних розваг, в Нілавелі - лежаки і парасольки тільки у готелях, пляжі більш пустельні. Негомбо привертає поєднанням двох важливих факторів: близькістю від аеропорту (близько 30 км) і довгим піщаним пляжем. Історично це рибальський район, і якщо ви хочете місцевої специфіки і мальовничих фотографій, то вам на рибний ринок. Відповідно, тут і треба шукати свіжі морепродукти за демократичними цінами. В принципі, вони цілком компенсують каламутну воду, хвилі, і засилля рибалок на пляжі. Рекомендувати для пляжного відпочинку Негомбо навряд чи варто, але от зупинитися на початку або в кінці подорожі - цілком.

Пляжі та розваги Шрі-Ланки

Шрі-Ланка – це тисячі кілометрів пляжів м’якого піску, кокосових пальм, коралових рифів і різнобарвних рибок в прибережних водах. Унаватуна – вважається кращим курортом Шрі-Ланки. Хоча тут і нема розкішних готелів, зате океан завжди спокійний завдяки смузі подвійного рифа. пляж «Медакетія» на узбережжі Тангалле є найбезпечнішим, «Меділла» вважається найгарнішим, проте тут варто бути обережним через наявність коралів. Розвинена інфраструктура Хіккадува, а саме на пляжі «Нарігама» найбільше розваг – хороше місце для молоді, а також поціновувачів дайвингу та серфінгу. Пляжі Унаватуни приваблива місцина для відпочинку з дітьми, де за скелею є спеціальна зона для купання з малюками. Бентота поділяється на ва пляжі північний і південний. Південний розрахований на активного туриста: катання на катамаран, каное, скутерах. Пляжі Негомбо пропонуються також туристам - дайвінг, віндсерфінг і кайтсерфін. В околицях Коломбо розташована і Маунт-Лавінія - курорт, відомий ще з колоніальних часів. Тутешні течії досить сильні, тому купаючись, варто бути обережним. Усамітнитись можна на пляжі «Діквелла»: готелів тут небагато, але за бажанням знайдуться і бюджетний бунгало, і люксові апартаменти.

Клімат

Шрі-Ланка – це тропічний клімат з сезонами проходження мусонів. Значна частина опадів, а це близько 95% припадають на літній сезон з травня по жовтень, тому найкраще відпочинок на Шрі-Ланці планувати на листопад-квітень. Цілорічно температура повітря тримається на рівні +28 ... + 30°С. Температура води в середньому +26°C.

 

 

 

 

 

 

Готелі Шрі-Ланки

Готельна інфраструктура Шрі-Лани не надто розвинена, вони невеликі і розташовуються на самому узбережжі. Але родзиною їх є унікальний стиль, де зосереджені місцеві традиції та культура. Готелі не можуть похвалитись багатою інфраструктурою, тому готельєри для туристів часто організовують тематичні вечори, пікніки, і навіть покази мод. Високим обслуговуванням можуть похвалитись хіба що «п’ятірки».

фото та відео нашого туру

Відгуки

Коментарів немає

Залишити відгук

Рейтинг

Твій персональний менеджер

Старший менеджер з туризму — Лагановський Владислав:

«Побувавши у всіх класних готелях Туреччини Єгипту та ще 17 країн, точно підкажу де краще, смачніше, веселіше чи комфортніше!» Будь який день тижня з 09:00 до 21:00 0507059743