Долина нарцисів + Закарпаття

Дати екскурсій: 03.05.2024
Тривалість: 3 дні
Харчування: не включено у вартість

Програма подорожі:

1 день

06.00 – виїзд із Луцька

Зупиняємось на сніданок. Підкріпляємось смачненьким у класному кафе

Рушаємо на перший спільний міні-похід до водоспаду «Шипіт» та на гору «Гимба»

А як же краєвиди? Їдемо на вершину на канатно-крісельній дорозі в Пилипці. Боржавські полонини — красааааа

Час перепочити. Зупиняємось біля мінеральних вод Сойми та Келечина (можна набрати із собою скільки душа забажає і багаж дозволить)

Йдемо в гості до реабілітаційного центру бурих ведмедів

На останок — найкраща фотозона Карпат — озеро Синевир

20.00 – поселення на ночівлю у найвисокогірнішому селищі України - cмт. Міжгір'я

2 день

7.30 – час смачно поснідати, адже попереду багато цікавого

8.00  — їдемо досліджувати Закарпаття

Шопінг по-гуцульськи в с. Іза – центрі лозоплетіння (найнижчі ціни на вироби з лози в Україні)

Відвідання Долини Нарцисів

Час відпочити! Купання в термальних джерелах Берегово/ Косино

А безкоштовна дегустація закарпатських вин — домашніх та справжніх — найкраще завершення дня

20.30 – поселення на ночівлю в м. Мукачево

3 день

І знову прокидаємось рано, адже попереду — багато цікавого!

8.30 — І ми завойовуємо  Мукачівський замок разом з найкращим ескурсоводом

Їдемо в унікальну корчму — «Децу у нотаря» — готуйте щічки до широких усмішок — тут вони гарантовані

Ужгородський замок та музей Народної архітектури та побуту — їх не минемо

Гуляємо Липовою алеєю 

В гості у минуле — екскурсія Чинадієвським замком або Шенборнським палацом

Задоволені і щасливі — на вечерю в кафе «О'кей»

23:00 - Повернення до Луцька

 

Можлива програма у зворотному напрямку, але із відвіданням усіх об'єктів

У вартість входить: проїзд, проживання, супровід керівника групи, страховий поліс

Додатково оплачується: харчування, вхідні квитки, послуги місцевих гідів, особисті витрати

Щоб поїхати, внесіть, будь ласка, 60% вартості подорожі завчасно.

Підписуйтесь на гарячі путівки і на розіграші турів: 

Обід у кафе з неймовірними краєвидами.

Комфортний проїзд у турі забезпечений завдяки автобусам туристичного класу, з кондиціонерами, зручними сидіннями, телевізором, мікрофоном.

8-ми місний Volkswagen T5 Caravelle, 18-ти місний Mercedes Sprinter

14-21 місні Mercedes Sprinter

35-37 місні Neoplan, Setra

49-55 місні MAN/ Neoplan/ Setra/ DAF 

у найвисокогірнішому селищі україни - Міжгір'ї

Проживання відбувається в 2-х/ 3-х/ 4-х номерах із зручностями в номерах, або на 2-3 кімнати.

Є можливість замовити сауну, шашлик, є бесідка та мангал + безкоштовний Wi-Fi.

у м. Мукачево

Проживання відбувається в 2-х/ 3-х/ 4-х номерах із зручностями в номерах.

Є можливість замовити сауну, шашлик, є бесідка та мангал + безкоштовний Wi-Fi.

Комплекс «Термальні води Косино»

 

«Косино» – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Відчути ефект цілющих властивостей підземних вод можна у семи різних басейнах з термальними та прісними водами. Родзинкою комплексу є найбільший у світі термальний басейн “Золотий кран здоров’я” з фонтанами-джакузі, виконаними у вигляді традиційних закарпатських напоїв (пива, вина, кави та паленки). Також почав діяти перший в Закарпатті аквапарк з екстримальними гірками, загальною довжиною три кілометри. На даний час у аквапарку знаходяться 15 водних гірок. Крім того, тут в одному місці зібрано сім унікальних саун: евкаліптова, трав’яна, угорська, хамам, римська баня, соляна лисяча нора та крижана печера.

Дегустації закарпацьких вин

Сьогодні в Закарпатті близько 100 місць дегустації вина, де Вам запропонують домашнє вино. Вони розташовані на території Виноградівського, Берегівського, Мукачівського, Ужгородського районів. Вино в Закарпатті стало головною темою фестивалів: Червене вино (Мукачево), Біле вино (Берегово), Молоде вино (Ужгород), Сонячний напій (Ужгород), Угочанська лоза (Виноградів), День Святого Мартіна (Мукачево). На Вас чекає не просто дегустація вина в одному із старих підвалів Закарпаття, це набагато більше! Це занурення у світ сучасного високоякісного виноградарства і виноробства. Ви отримаєте задоволення, а ще – знання, і проведете час із користю.

Корчма «Деца у нотаря»

 

«Фішкою» Деци є парадоксальний гумор в оформленні корчми: це сатиричний веселий цвинтар, захоплюючі туалети, галерея алкопародій на полотна відомих авторів та власних алкосюжетів, каравела-гойдалка, різні меморіали, комічні скульптури, розписи, капличка туриста...

Озеро Синевир

 

Найглибше і найбільше за площею гірське озеро в Україні здатне зачарувати кожного мандрівника. Недарма його називають «найкращою фото зоною» Карпат. Озеро утворилося внаслідок перекриття гірського потоку кам'янистими породами після землетрусу 10-11 тисяч років тому. Схили біля озера, вкриті віковими ялинами, привертають увагу своєю величчю. Посередині розміщений острівець, який нагадує зіницю ока. Тому в народі Синевир називають "Морським Оком". На невеликому півострові озера стоїть 13-метрова дерев'яна композиція "Синь і Вир": кажуть, тут був убитий пастух Вир, якого кохала графська донька Синь, — саме її сльози після загибелі коханого стали озером.

Боржавські полонини

Боржавські полонини ще називають Українськими Альпами. Це найдовший гірський хребет України. Його схили вкриті травою і чагарником. У теплу пору року полонини покриваються смарагдовим оксамитом. Під палючим сонцем вони досить швидко «золотіють» і дарують своїм гостям смачні і дуже корисні ягоди – чорницю.

Реабілітаційний комплекс бурих ведмедів

Комплекс розташований у Національному природному парку, де проживають бурі ведмеді. Мета центру – реабілітація бурих ведмедів, які зазнали жорстокого поводження або потерпіли від стихійного лиха. Для того, щоб ведмеді почувалися щасливими, для них споруджують ігрові конструкції. Годі й казати, що кожна тваринка тут має не лише своє імя, а й спеціально складений для неї раціон.

Водоспад Шипіт

Одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець Міжгірського району. Водоспад красивий будь-якої пори року. Улітку, у найбільш посушливі часи, водоспад перетворюється на невеличкий струмок, що збігає каскадом по декількох скельних уступах. Взимку він частково замерзає, утворюючи цікаві фігури. Та найбільше приваблює мандрівників він навесні, коли тануть сніги та осіню в період рясних дощів . Саме тоді повноводий красень гучить на всю околицю, розповідаючи давню легенду про кохання.

Гора Гимба

За формою Гимба нагадує вигнутий півмісяцем купол. Висота гори – 1 491 метрів над рівнем моря. Ця вершина вражає мандрівників своїми велетенськими розмірами, привабливими панорами та красою, від споглядання якої забуваєш про усе на світі. Підніжжя Гимби вкрите густими смарагдовими лісами, які роблять місцевість таємничою.

Долина нарцисів

Єдина унікальна - візитка Закарпаття - всесвітньо відома долина нарцисів, популяція яких залишилася тут ще з льодовикового періоду. 

Мукачівський замок

 

Замок Паланок - один з п'яти найбільш потужних і укріплених замків Східної Європи. Не дарма найголовнішу реліквію Угорського королівства одного разу зберігали в самому надійному місці королівства - замку Паланок.

Столиця лозоплетіння - с. Іза

  

У 5 кілометрах від міста Хуст, що в Закарпатській області, є село, яке вважається дуже заможним, зі своїми великими і красивими будинками. І це село Іза, яке є столицею лозоплетіння.с

Чинадіївський замок

 

Цей середньовічний замок стоїть на горі вулканічного походження. Він – чи не найцінніша історична і архітектурна пам’ятка Закарпаття. З 1685 по 1688 р. замок пережив одну з найбільших облог, яку здійснили війська Австрійського імператора. Керувала обороною замку вдова князя Ференца І Ракоці Ілона Зріні. Після захоплення замку австрійці його реконструювали, що зробило його найсильнішою фортецею на сході Австрійської імперії.

Липова алея

 

Алея розташована на правому березі річки Уж і має довжину 2,2 км. Нараховує близько 300 екземплярів лип, висаджених у два ряди. Поруч із західною частиною алеї розташований парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва «Партерний сквер», а поруч зі східною частиною — пам'ятка природи «Ясен Масарика». Алея є улюбленим місцем відпочинку мешканців та гостей міста.

Ужгородський замок

Ужгородський замок вважається одним із найстаріших замків українських земель. Розташована фортеця у самісінькому центрі міста на Замковій горі. Це унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях, шедевр романського архітектурного стилю.

Замок графів Шенборнів

Замок Берегвар, або резиденція та мисливське угіддя графів Шенборнів – родинне гніздечко, в якому в любові та злагоді виросло не одне покоління знатного роду. З архітектурної точки зору замок Шенборнів – справжня перлина Закарпаття. Унікальна будівля тим, що досі знаходиться майже в первісному вигляді. І найголовніше – замок не стоїть пусткою, як багато його побратимів в Україні. В будівлі палацу розмістився знаменитий санаторій «Карпати». Тому кожен гість замку, окрім душевного зцілення, може отримати тут і тілесне.

Коментарів немає

Залишити відгук

Рейтинг

Твій персональний менеджер

Андрій Назарук

Менеджер з туризму. Любить подорожувати та бажає побувати у всіх куточках України і світу, куди й вас запрошує. Його особливість це — Карпати, ви без проблем підніметесь на Говерлу, проведете весело час та послухаєте безліч цікавих історій. Пориньте в долоні незабутньої висоти))) Будь який день тижня з 10:00 до 19:00 0685650232 , 0667961084

Долина нарцисів + Закарпаття

Дати екскурсій: 03.05.2024
Тривалість: 3 дні
Залишити заявку