Фітнес тур в Карпати

Дати екскурсій: 25.08.2020
Тривалість: 🚌 тур на 6 днів
Харчування: сніданки та вечері

В цьому турі на тебе чекає одразу 3 термальних комплекси, справжні чани, тренування в Закарпатті. Комфортний готель із зручностями та басейном. 2 разове харчування, є своя територія із бесідкоми. Комфортний автобус із кондиціонером, тренування та тренінги вже у вартості туру!

Акція🔥

При бронюванні до 16.08.2020, вартість туру - 3995 грн;

При бронюванні після 16.08.2020, вартість туру - 4500 грн;

Програма подорожі

1 день

06:00 - виїзд із Луцька

Рекреаційна зупинка

Зупинка на обід в кафе «Окей»

Прогуляємось однією із найбільш могутніх ліній оборони часів Другої світової війни — Лінією Арпада

Похід Шенборнським палацом — замок «Берегвар», тут є мінеральне джерело "Краси та Молодості", красива територія, вольєри з дикими косулями.

19:30 - поселення на ночівлю в Мукачево, вільний час, вечеря

Тренінг персонального росту

2 день

7:00 - встаємо на нашу першу спільну зарядку

Смачно, а головне правильно снідаємо

Тепер час тренування разом із - Максом Андріюком

І їдемо пореласувати в термальних джерелах Косино:

✅ найбільший в Західній Українї аквапарк;

✅ 7 королівських саун;

✅ 7 басейнів із термальною та прісною водою;

✅ можна записатись на масаж (після тренування).

Повернення в готель, вільний час, вечеря.

3 день

7:00 - встаємо на спільну зарядку

Смачно, а головне правильно снідаємо

Сьогодні будемо тренуватись на пагорбах Хуського замку 

Далі час відпочити в термальних джерелах м. Берегово - "Жайворонок";

Повернення в готель, вільний час, вечеря

Тренінг персонального росту

4 день

7:00 - встаємо на спільну зарядку

Смачно, і правильно снідаємо

Вільний день, або:

Їдемо в Ужгородський замок та прогуляємось Ужгородом буде вільний час😉

Далі на тебе чекають справжні чани в Лумшорах, гарненько порелаксуємо

Їдемо в унікальну корчму — «Децу у нотаря» — готуйте щічки до широких усмішок — тут вони гарантовані. Вечеря чекає

Повернення в готель, вільний час

5 день

7:00 - встаємо на спільну зарядку

Смачно, а головне правильно снідаємо

Тепер час тренування із - Максом Андріюком

Вільний час, виселення з готеля

Їдемо в найвисокогірніший населений пункт України - смт Міжгір'я

По дорозі заїдемо в "Теплі води Велятино", обід;

Покатаємось канатно-крісельною дорогою в Міжгір'ї

Поселення в готель, вільний час, вечеря

Тренінг персонального росту

6 день

7:00 - встаємо на спільну зарядку

Смачно, а головне правильно снідаємо,виселення з готеля

Тепер час тренування на найвисокогірнішому озері України - Синевир

Зайдемо в гості до справжніх бурих ведмедиків

Екскурсія до водоспаду "Шипіт"

Вечеря в кафе «О'кей»

Повернення до Луцька

 

У вартість входить: проїзд, сніданки та вечері в готелі, проживання, супровід керівника групи, послуги сертифікованого тренера, 4 тренінги особистісного росту, страховий поліс, фотозвіт з поїздки та море вражень!

Додатково оплачується: вхідні квитки, послуги місцевих гідів, особисті витрати

Щоб поїхати, внесіть, будь ласка, 60% вартості подорожі завчасно.

Підписуйтесь на гарячі путівки і на розіграші турів: 

Обід у кафе з неймовірними краєвидами

Кофортний проїзд у турі забезпечений завдяки автобусам туристичного класу, з кондиціонерами, зручними сидіннями, телевізором, мікрофоном

8-ми місний Volkswagen T5 Caravelle, 18-ти місний Mercedes Sprinter

14-21 місні Mercedes Sprinter

Проживання відбувається в 2-х/ 3-х/ 4-х номерах із зручностями

у м. Мукачево

є можливість замовити сауну, або чани

власний басейн та спортзал

с. Лумшори

Гірське село Лумшори - перлина туризму Перечинського району. Лежить воно за західних схилах полонини Руна на річці Туричка. Проживає тут менше 100 мешканців. Лумшори відомі каскадом Лумшорських водоспадів та купанням в чанах - великих дерев'яних посудинах, що підігріваються на вогні. 

Лінія Арпада

Низка оборонних об'єктів 1939-1944 рр., що тягнулися близько 600 км основним карпатським хребтом (від перевалу Дукля до Яблуницького перевалу). Основна мета — захист територій Угорщини від радянських військ. Робочою силою були угорські військові, а також їхні полонені. Назва оборонної лінії походить від імені вождя угрів Арпада, завдяки завоюванням якого виникла угорська держава.

Природно-історчний парк «Тустань»

Тустань — це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях. Скелі являють собою ерозійні останці масивних пісковиків палеоцену до 50 м заввишки. Урицькі скелі – не тільки визначна природна, але й археологічна пам’ятка. Тут знайдені рештки стін та будівельних конструкцій, які є залишками давньоруської фортеці Тустань (ХІ – ХІІІ ст). 

Комплекс «Термальні води Косино»

  

«Косино» – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Відчути ефект цілющих властивостей підземних вод можна у семи різних басейнах з термальними та прісними водами. Родзинкою комплексу є найбільший у світі термальний басейн “Золотий кран здоров’я” з фонтанами-джакузі, виконаними у вигляді традиційних закарпатських напоїв (пива, вина, кави та паленки). Також почав діяти перший в Закарпатті аквапарк з екстримальними гірками, загальною довжиною три кілометри. На даний час у аквапарку знаходяться 15 водних гірок. Крім того, тут в одному місці зібрано сім унікальних саун: евкаліптова, трав’яна, угорська, хамам, римська баня, соляна лисяча нора та крижана печера.

Дегустації закарпацьких вин

Сьогодні в Закарпатті близько 100 місць дегустації вина, де Вам запропонують домашнє вино. Вони розташовані на території Виноградівського, Берегівського, Мукачівського, Ужгородського районів. Вино в Закарпатті стало головною темою фестивалів: Червене вино (Мукачево), Біле вино (Берегово), Молоде вино (Ужгород), Сонячний напій (Ужгород), Угочанська лоза (Виноградів), День Святого Мартіна (Мукачево). На Вас чекає не просто дегустація вина в одному із старих підвалів Закарпаття, це набагато більше! Це занурення у світ сучасного високоякісного виноградарства і виноробства. Ви отримаєте задоволення, а ще – знання, і проведете час із користю.

Термальні води Берегово

  

 

 

 

 

 

 

 

 

У Берегові термальну воду, насичену корисними для людей мікроелементами і сполуками, добувають з півторакілометрової глибини. Кремнієві, азотисті, вуглецеві, хлоридні та натрієві сполуки мають антибактерицидну дію, а також позитивно впливають на здоров’я. Саме тому вода тут не хлорується та не фільтрується. Саме неймовірні властивості цих джерел, особливо для людей з проблемами опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, зробили Берегово центром відпочинку та оздоровлення.

Корчма «Деца у нотаря»

«Деца у нотаря» – це не просто ресторан, це цілий етнографічний комплекс. «Деца» – в перекладі з місцевого діалекту означає «маленька рюмка, стопка», «у нотаря» –  «у нотаріуса», тому що приміщення, в якому знаходиться ресторанчик раніше належало нотаріусу. Щиру посмішку викликає практично кожна дрібничка в корчмі – вивіски, плакати, оригінальна сувенірна продукція, приколи у складі меню.

Водоспад Шипіт

Одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець Міжгірського району. Водоспад красивий будь-якої пори року. Улітку, у найбільш посушливі часи, водоспад перетворюється на невеличкий струмок, що збігає каскадом по декількох скельних уступах. Взимку він частково замерзає, утворюючи цікаві фігури. Та найбільше приваблює мандрівників він навесні, коли тануть сніги та осіню в період рясних дощів . Саме тоді повноводий красень гучить на всю околицю, розповідаючи давню легенду про кохання.

Замок графів Шенборнів

Замок Берегвар, або резиденція та мисливське угіддя графів Шенборнів – родинне гніздечко, в якому в любові та злагоді виросло не одне покоління знатного роду. З архітектурної точки зору замок Шенборнів – справжня перлина Закарпаття. Унікальна будівля тим, що досі знаходиться майже в первісному вигляді. І найголовніше – замок не стоїть пусткою, як багато його побратимів в Україні. В будівлі палацу розмістився знаменитий санаторій «Карпати». Тому кожен гість замку, окрім душевного зцілення, може отримати тут і тілесне.

Ужгородський замок

Ужгородський замок вважається одним із найстаріших замків українських земель. Розташована фортеця у самісінькому центрі міста на Замковій горі. Це унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях, шедевр романського архітектурного стилю.

 

Озеро Синевир

Найглибше і найбільше за площею гірське озеро в Україні здатне зачарувати кожного мандрівника. Недарма його називають «найкращою фото зоною» Карпат. Озеро утворилося внаслідок перекриття гірського потоку кам'янистими породами після землетрусу 10-11 тисяч років тому. Схили біля озера, вкриті віковими ялинами, привертають увагу своєю величчю. Посередині розміщений острівець, який нагадує зіницю ока. Тому в народі Синевир називають "Морським Оком". На невеликому півострові озера стоїть 13-метрова дерев'яна композиція "Синь і Вир": кажуть, тут був убитий пастух Вир, якого кохала графська донька Синь, — саме її сльози після загибелі коханого стали озером.

 

Коментарів немає

Залишити відгук

Рейтинг

Твій персональний менеджер

Старший менеджер з туризму — Лагановський Владислав:

«Побувавши у всіх класних готелях Туреччини Єгипту та ще 17 країн, точно підкажу де краще, смачніше, веселіше чи комфортніше!» Будь який день тижня з 09:00 до 21:00 0507059743 , 0977455392

Фітнес тур в Карпати

Дати екскурсій: 25.08.2020
Тривалість: 🚌 тур на 6 днів