Подорож Замками України

Дати екскурсій: 08.05.2021, 15.05.2021
Тривалість: 🚌 тур на 2 дні
Харчування: без харчування

Програма подорожі:

1 день

Дружнім товариством о 07.00 виїжджаємо з Луцька в захопливий тур древніми замками України!

Перший замок, який ми відвідаємо — Збаразький, що на Тернопільщині. Цей замок унікальний тим, що є одночасно і замком (оборонною спорудою), і палацом, іншими словами, це — « palazzo in fortezza» («палац у фортеці»). До наших днів він зберігся у прекрасному стані.

Потім нас чекає відвідання Червоногородського замку та купання в найвищому рівнинному Джуринському водоспаді.

21.00 — поселення на ночівлю.

2 день

8.00 — виїжджаємо за враженнями на екскурсії.

Огляд  одного з семи чудес України — Хотинської фортеці.

Відвідання м. Кам’янець-Подільського. Огляд фортеці, до складу якої входять одинадцять башт, кожна з яких має дивовижну історію.

22.00 (орієнтовно) — повернення до м. Луцька.

 

Вартість: 1499 грн. з особи при бронюванні більше як за тиждень до від`їзду, 1599 грн., якщо менше тижня до від`їзду 

 

Можлива програма у зворотному напрямку, але із відвіданням усіх об'єктів

У вартість входить: проїзд, проживання, супровід керівника групи, страховий поліс

Додатково оплачується: харчування, вхідні квитки, послуги місцевих гідів, особисті витрати

Щоб поїхати, внесіть, будь ласка, 60% вартості подорожі завчасно.

 

Приєднуйся до нашого Viber каналу!

Приєднуйся до нашого Telegram каналу!

Кофортний проїзд у турі забезпечений завдяки автобусам туристичного класу, з кондиціонерами, зручними сидіннями, телевізором, мікрофоном

8-ми місний Volkswagen T5 Caravelle, 18-ти місний Mercedes Sprinter

14-21 місні Mercedes Sprinter

35-37 місні Neoplan, Setra

49-55 місні MAN/ Neoplan/ Setra/ DAF 

Проживання відбувається в 2-х/ 3-х/ 4-х номерах із зручностями в номерах

Збаразький замок

Його будівництво почали учні славнозвісного Галілео Галілея, але так і не встигли побачити результат свого задуму. Він належав одному з найбагатших шляхтичів Речі Посполитої, за яким тягнувся шлейф прокляття. Події, що розгорталися на його території, змінили хід Національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького. 

Червоногородського замок

Червоногородський замок на Тернопільщині оповитий чисельними легендами й загадками – уже не одне століття вони привертають увагу допитливих туристів. Точної дати виникнення замку достеменно не відомо, але те, що він і сьогодні зачаровує собою мандрівників – це однозначно. 

Джуринський водоспад

Вважається, що водоспад був створений штучним шляхом. Турки під час облоги Червоногородського замку перенаправили русло річки Джурин, щоб позбавити захисників замку води. Їм довелося пробити кам'яний кряж і направити в нього русло річки, яка до цього омивала пагорб з замком своєрідною петлею. Однак, на думку інших дослідників, прорив кам'яного схилу міг статися і в результаті природних явищ.

Хотинська фортеця

Хотинська фортеця являється прикрасою Карпат, адже це одне з найбільш мальовничих місць в Україні.Саме із заснуванням цієї фортеці розпочалась історія Хотина, а події, що відбувалися за стінами Хотинської фортеці, впливали не тільки на життя міщан, але й усієї Київської Русі. Історики, які досліджували походження кріпості, пов’язали її заснування з приєднанням території між Карпатами і Дністром до складу Київського князівства в кінці X століття. Це відбулося після підкорення племінна східних хорватів київським князем Володимиром. Фортеця стала одним з центрів князівської влади. Хотин був закладений на рубежі Х-ХІ століть. Хотин надзвичайне місто, яке несе в собі багато таємного та цікавого. Наприклад, не кожному відомо, що на території міста виявлено поселення поселення "трипільської" культури.

Кам’янець-Подільський

Стара фортеця - невід'ємна частина і візитна картка Кам'янця-Подільського, пам'ятка архітектури ХІІ-ХІІІ століття, хоча археологічні дослідження свідчать, що фортеця існувала в Х-ХIII ст.ст. Спочатку вона являла собою типову староруську дерев'яну оборонну споруду. Фортеця включає в себе одинадцять послідовно сполучених башт та сполучену підземним коридором дванадцяту - Водяну. Кожна башта окремо має свої назву, час та історію створення. На території укріплення також є криниця, північний та південний дворики і підземелля. 

Коментарів немає

Залишити відгук

Рейтинг

Твій персональний менеджер

Андрій Назарук - менеджер з туризму та професійний гід по Карпатам.

Сам люблю подорожувати та хочу побувати у всіх куточка України та світу, куди і вас запрошую. Моя особливість це - Карпати, зі мною ви без проблем піднімитеся на Говерлу, проведете весело час та послухаєте безліч цікавих історій. Пориньте зі мною в долоні незабутньої висоти))) Будь який день тижня з 10:00 до 19:00 0685650232 , 0667961084

Подорож Замками України

Дати екскурсій: 08.05.2021, 15.05.2021
Тривалість: 🚌 тур на 2 дні