Луцьк

Дата проведення:
Тривалість: 1 день

Чому з нами?

  • 14 років нашого досвіду в туризмі та більше 15 тисяч туристів  - запорука вашого відпочинку
  • Наші театралізовані екскурсії входять в десятку найкращих в Україні
  • Організовуємо безкоштовні дегустації медівок
  • Ексклюзивно можете потрапити безкоштовно в окремі підземелля та на територію будинку Голованя, а по домовленості зможете поспілкуватись із самим автором.
  • Зустрічаємо групи з поїзда, організовуємо харчування та проживання

Цікавого у Луцьку стільки, що все неможливо охопити за один день. Тож ми відібрали мегацікаві місцини для вас.

Лютеранська кірха – одна з головних прикрас міста з віковою історією. Шпиль кірхи, висотою 24 м, велично здіймається над невеличкою площею, що вимощена каменем.

Одне з чудес Україин - Будинок-вернісаж скульптора Миколи Голованя. Наші друзі – його друзі, тож кожен, хто з нами, зможе оцінити не лише зовнішній його вигляд, а й побувати на подвір’ї як шановний гість і, навіть, поспілкуватися з самим паном Миколою, якщо він буде на місці! Віднедавна нами започаткована традиція: майже кожна група, яка завітала сюди, висаджує трояндовий кущ на згадку про себе. Цього літа, дотепер холодний і німий дворик, перетворився на сповнений життям квітучий сад.

Велика Синагога - стара ренесансна синагога 17 століття з оборонною вежею.

Домініканський монастир -  монастир першого луцького католицького ордену.

Вежа Чарторийських – одна з чотирьох веж Окольного замку (про який рідко дізнаються туристи), що вціліла до наших днів і зберегла майже незмінним свій вигляд. Нещодавно там були віднайдені унікальні підземелля 14 століття.

Унікальні луцькі підземелля під костелом Святих Петра і Павла 16 століття стануть для вас приємною несподіванкою. На трьох рівнях підземного міста побачите унікальні об’єкти, трапезну, в’язницю, гробниці. Підземний комплекс під луцьким костелом Петра і Павла очолив п’ятірку найзагадковіших підземель України

Відомий на всю Україну Замок Любарта або Луцький замок, - як його правильніше називати, - основа історичного минулого міста. Тут для уваги відвідувача – Музей дзвонів, картинна галерея, музей друкарства, древня підземна церква і, звичайно, неперевершений міський краєвид з вежі. Луцькі підземелля – загадкові, малодосліджені, неймовірно цікаві!

Крипта під Хресто-Воздвиженською церквою Луцького братства. Цю крипту, в якій перебувають рештки братчиків, ми пропонуємо відвідати в ході нашої екскурсії лише наймужнішим туристам.

Зміцнити ж здоров'я ви зможете у найстарішому Музеї-аптеці. Ця аптека працює з 19 століття, а в її підвалах ви зможете сховатись від негоди чи спеки та перепочити.

Монастир тринітаріїв (військовий гостпіталь) історична пам'ятка 18 століття, яку ми можемо споглядати завдяки щедрості її монахів.

Пішохідна зона вулиці Лесі Українки

Свято-Троїцький кафедральний собор  - комплекс споруд монастиря та костелу Бернардинів 18 ст.

Арт-галерея «Образ» знаходиться в старовинному підвалі монастиря Бернардинів. Це надзвичайно гарне місце, в якому на тлі вікових стін, що пам’ятають багато подій з минулого, простягає свої глибинні мотиви сучасне мистецтво.

Театральна площа - головний майдан міста.

«Медова хата» не залишить вас без приємного сюрпризу. Тут для вас діє безкоштовна дегустація медів та медового вина, а ще широкий асортимент бджолярської продукції: ліки, косметика, настоянки, свічки.

Ще більше зразків сучасного мистецтва у Луцьку зібрав музей Корсаків, який містить понад 800 художніх об’єктів: інсталяція, живопис, скульптура, графіка…

А ще по дорозі до музею Корсаків ви зможете побачити найдовший будинок в світі.

Також, якщо матимете час та інтерес до таких об’єктів як Музей Волинської ікони, розширену мандрівку підземеллями, музей військової техніки, краєзнавчий музей – із задоволенням ознайомимо вас!

Вартість: 100 грн./особи

 

 

фото та відео нашого туру

Відгуки

Коментарів немає

Залишити відгук

Рейтинг

Луцьк

Тривалість: 1 день