У пошуках скарбів Старого Лучеська

Дати проведення: по замовленню
Тривалість: 2 години
Харчування: безкоштовне частування нектаром щастя

Новинка!!! Спеціально для школярів 1-7 класів!

Звичайна екскурсія містом — звучить нудно, особливо, якщо йдеться про дітей — найвибагливіших учасників будь-якого дійства. Тому ми щасливі презентувати вашій увазі унікальну мандрівку-квест «У пошуках скарбів Старого Лучеська»!

Ми повернемо вам кошти, якщо вам не сподобалося!

Її ми розробили, зважаючи на всі головні потреби та мріяння учнів перших-шостих класів. А також ця інтерактивна екскурсія є яскравим прикладом впровадження технологій Нової української школи, яка має на меті навчати — розважаючи, та розважати — навчаючи!

 

Забудьте про нудних екскурсоводів, які бездушно викладають історію міста, ніби 90-літній професор з-за кафедри! 

 

Наш легендарний хранитель міських таємниць та легенд - привид польського шляхтича Станіслава Хрустеля - проведе Ваших дітей лабіринтами історії Лучеська, у яких на них очікують не лише цікаві оповіді від справжнього очевидця тих подій, а й яскраві та незабутні пригоди: таємничі загадки, креативні та розвиваючі випробування, лицарські поєдинки, чарівна риболовля, рухливі змагання та сюрпризи! І лише успішно впоравшись із усіма завданнями, діти отримають головну нагороду (це вже окрім безцінних знань про життя та побут древнього міста) —  віднайти чарівні скарби — талісмани.

 

Приємним  та смачним бонусом  стане безкоштовне частування  середньовічним нектаром щастя.

 

А щоб підсолодити радість від захопливої мандрівки древнім містом, ми пропонуємо Вашим дітям скуштувати смаколиків, гідних княжого бенкетного столу (їх Ви зможете за бажанням придбати за помірну ціну у  кондитера, що є колекціонером та хранителем рецептів справжніх давніх волинських ласощів). Якщо бажаєте завершити екскурсію в кондитерській, то необхідно буде додати по 15 гривень з людини на десерти. За вашим бажанням можемо не заходити в кафетерій, пригостити вас нектаром щастя на Братському мосту, біля Замку Любарта чи Костелу Петра і Павла.

 

А ще ми під час мандрівки діти садять "квіти класу" біля будинку Голованя. Таким чином спомин про екскурсію назавжди лишиться з маленькими пізнавачами рідного міста. 

 

Також зазначимо, що маршрут нашої мандрівки-квесту охоплює всі основні локації Старого Луцька — Братський міст, Ринкову площу, аптеку-музей (уявіть, у ній замовляли ліки навіть для самої маленької Лесі Українки!), Свято-Покровську церкву, Лютеранську кірху, будинок скульптора Миколи Голованя, Собор святих Петра та Павла і, звісно ж, Замок Любарта.

 

Екскурсія триває до 2 годин і може відбутися у будь-який зручний для Вас час. Увечері (в більш темну пору доби) є можливість проведення екскурсії під спалахи вогненних факелів.

 

  • Вартість - 1800 грн для групи до 18 осіб.
  • Для груп від 18 до 30 осіб - 100 грн. із особи.
  • Для груп від 30 осіб - 80 грн. із особи.

Приєднуйся до нашого Viber каналу!

Приєднуйся до нашого Telegram каналу!

 

фото та відео нашого туру

Відгуки

Альона Бабич

2020-11-02 13:53:00

Клас !!! Які ж ви молодці, що розробляєте екскурсії для діток!!!

Антон Бугайчук

2020-11-02 16:43:00

Молодці, що не тільки возять туристів, але і розвивають туристичні атракції у Луцьку)

Руслана Галка

2020-11-02 16:55:00

5- Д клас Луцького НВК 10 Цікава, креативна гра - екскурсія « У пошуках скарбів старого Лучеська» Дякуємо екскурсоводу та усій турагенціі «Патріот» Популяризуймо наше місто !

Ксенія Римар

2020-11-02 16:56:00

індивідуальний підхід до кліентів ....хороша робота

Залишити відгук

Рейтинг

Твій персональний менеджер

Катерина Сітовська - менеджер з туризму

Дуже люблю подорожувати саме по Україні, запрошую вас з собою у мандрівку. Я покажу вам місця, де ви скажете "Вау, як гарно", куди точно захочете повернутися знову Будь який день тижня з 10:00 до 19:00 +380930305576 , +380669204323

У пошуках скарбів Старого Лучеська

Дати екскурсій: по замовленню
Тривалість: 2 години